2 המלצות WINNER לברזילאית

המחזור ה-29 בליגה הברזילאית ייפתח הערב, ואנו מעניקים לכם המלצות ווינר לשני משחקים: אבאי - אתלטיקו גויאניינסה וסאו פאולו - אינטרנסיונל

יום רביעי 12 אוקטובר 2011
שלמה חסיד

משחק מס' 145: אבאי - אתלטיקו גויאניינסה

אבאי מגיעה למשחק כשהיא ממוקמת עמוק מתחת לקו האדום במקום ה-19, בעוד גויאניינסה במקום ה-12. 

אבאי תהנה הערב מסגל מלא אחרי הניצחון המשכנע 0:3 על פארננסה, אחת מיריבותיה למאבק כנגד הירידה, כשגם לרשותה של גויאניינסה יעמוד סגל מלא.

קשר אבאי לינקולן אמר: ״לא הרמנו ידיים בקרב נגד הירידה. אנחנו ביישורת האחרונה של העונה ונעשה את הכול להינצל״.

גויאניינסה אחרי הפסד 3:0 לקורינתיאנס, שעצר ריצה של שישה משחקים ללא הפסד, והמאמן הליוס דוס אנחוס אמר: ״השחקנים שלי לא ביצעו את ההוראות שלי ולכן הפסדנו״.

גויאניינסה רק עם שלושה ניצחונות חוץ העונה, אינה בשיא הכושר וההערכה היא שאבאי תרשום ניצחון שני ברציפות. אבאי, אגב, ניצחה את שני המשחקים האחרונים מול גויאניינסה. ההימור: 1.


משחק מס' 152 - סאו פאולו - אינטרנסיונל

סאו פאולו מדורגת במקום השלישי בטבלה במרחק של 4 נק' מהמוליכה קורינתיאנס. היא מגיעה למשחק הערב אחרי ארבעה משחקים ללא ניצחון עם הפסד אחד מול פלמנגו בבית ושלוש תוצאות תיקו. 

אינטרנסיונל מדרוגת במקום השביעי בטבלה, רחוקה רק 4 נק' ממנה ואחרי שניצחה בשני משחקי הבית האחרונים שלה מול ואשקו ומול מיניירו. בחוץ היא חלשה יותר ומשיגה רק ניצחון אחד בעשרת משחקי החוץ האחרונים שלה. 

סאו פאולו תשחק היום ללא דנילסון המצויין, שהורחק במחזור האחרון בדקה ה-90 בתיקו 3:3 מול קרוזיירו. בסיבוב הקודם ניצחה סאו פאולו בקלות 0:3 בחוץ, לדעתנו, גם את המשחק הזה היא תנצח, למרות שהיא לא ניצחה בחודש האחרון. ההימור: 1.

 צילום: Getty Images.

 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק