4 המלצות WINNER ליום חמישי

כמדי יום, אנחנו ממליצים לכם על משחקים מתוכניית ה-WINNER והיום אנו מעניקים לכם המלצות על אברעה משחקי כדורגל מסקנדינביה - מהליגה הפינית והליגות בשבדיה

יום חמישי 13 אוקטובר 2011
מערכת TELESPORT

משחק מס' 181: וי.פי.אס - מארייהמן - 1 (יחס 2.00)

זהות היורדת בליגה הפינית כבר הוכרעה מזמן וקבוצות התחתית מעבירות את חמשת המחזורים האחרונים במשחקים חסרי משמעות. וי.פי.אס מדורגת במקום הלפני אחרון בטבלה, היא מגיעה למשחק אחרי שניצחה במחזור האחרון 0-1 ביארו, זאת אחרי תיקו מול טורקו ושני הפסדים רצופים ותארח היום את מארייהאמן, שמדורגת במקום ה-9 בטבלה אחרי שלושה הפסדים רצופים, לאלופה הלסינקי, לקופס ולטי.פי.אס. 

הקבוצות נפגשו העונה פעמיים, כשוי.פי.אס ניצחה בשני המשחקים, 0-1 בבית ובחוץ. לדעתנו, גם היום הם ישיגו ניצחון למרות שבגדול, הם חלשים יותר. מארייהמן פשוט בכושר גרוע ונראה כי הביתיות כאן תכריע את המשחק.

משחק מס' 186: קופס - הונקה - 2 (יחס 1.95)

קופס מדורגת במקום השישי בטבלת הליגה הפינית, היא מגיעה למשחק אחרי שני ניצחונות רצופים וארבעה משחקי ליגה ללא הפסד בהם היא ניצחה בשלושה. 

הונקה מדורגת במקום החמישי, 10 נק' מעל יריבתה, כשהיא אחרי תיקו מול טי.פי.אס במחזור האחרון, שקטע שלושה ניצחונות רצופים. 

הונקה לא הפסידה בתשעת המשחקים האחרונים שלה, וניצחה את קופס בשני הסיבובים הקודמים, 0-2 בחוץ ו- 1-3 בבית. הונקה טובה יותר מקופס, ונראה כי היא תעשה את העבודה היום ולמרות שקופס בכושר לא רע, היא תכניע אותה.

משחק מס' 189: מאלמו - האקן - 2 (יחס 2.75)

הליגה השבדית מסתיימת עוד שלושה מחזורים, ומאלמו נמצאת במקום ה-7 בטבלה עם 42 נק', כשנותרו לה ארבעה משחקים לסיום העונה ו- 12 נק' פוטנציאליות שיכולות להביא אותה עד למקום השני המוליך לאירופה בשנה הבאה. האקן, מנגד, במקום הרביעי עם שלושה משחקים עד תום העונה במרחק 5 נק' מהמקום השני.

האורחת מגיעה למשחק אחרי שניצחה בביתה 0-1 את טרלבורג, אחרי חמישה משחקי ליגה ללא הפסד עם שני ניצחונות ושלוש תוצאות תיקו. האקן רשמה הפסד אחד ב-11 המשחקים האחרונים שלה, בעוד מאלמו רשמה בחמשת המחזורים האחרונים שתי תוצאות תיקו, הפסד אחד ושני ניצחונות, 1-2 במחזור האחרון על קלמאר. 

בסיבוב הקודם, הקבוצות נפרדו בתיקו, אך היום שתיהן זקוקות לנקודות. למרות זאת, האקן טובה יותר והיא במומנטום טוב יותר. לדעתנו שווה לחפש פה הפתעה ביחס. אנחנו מסמנים כאן 2.

משחק מס' 192: ורנאמו - האמרבי - X (יחס 2.75)

ורנאמו במקום ה-12 בטבלה עם 35 נק', כשנותרו לה שלושה משחקים עד סיום העונה. היא רחוקה רק נקודה אחת מהאמרבי שבמקום ה-13, מקום ממנו מגיעים למשחקי המבחן נגד הירידה. 

המארחת  מגיעה למשחק היום אחרי שלושה הפסדים בארבעת המשחקים האחרונים שלה בליגה. האמרבי, מנגד, אחרי תיקו מול פאלקנברג וניצחון על וסטראס כשלפני כן רשמה ארבעה הפסדים רצופים. 

בסיבוב הקודם ניצחה המארבי 0-1. היא גם ניצחה בשני המשחקים הקודמים שהיו בין השתיים בעבר. האמרבי קבוצה טובה יותר מורנאמו, אך היא משחקת חלש מאוד העונה בחוץ. לדעתנו המשחק הזה לא יוכרע.

צילום: Getty Images.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק