2 המלצות WINNER לברזילאית

הליגה הברזילאית נכנסת להילוך האחרון. אחרי משחקי הערב, אנו מעניקים לכם 2 המלצות נוספות על משחקי המחזור ה-29 - פלמנגו תארח את פלמייראס וכן על ההתמודדות בין באהיה וקורזיירו

יום רביעי 12 אוקטובר 2011
שלמה חסיד

משחק 166: באהיה - קרוזיירו

באהיה במקום ה-14 בליגה הברזילאית ואילן קרויזרו במקום ה-16 בליגה - מרחק 4 נקודות בין הצדדים, כשקרוזיירו רחוקה 3 נקודות בלבד מהקו האדום ערב המחזור.
 
מאז הגעתו של המאמן ג׳ואל סנטנה, באהיה השתפרה מאוד והפסידה רק פעם אחת בחמשת המשחקים האחרונים, עם שלושה ניצחונות ותיקו שנרשם במשחק האחרון בוטאפוגו בחוץ. הכוכב שלהם הוא השוער מרסלו לומבה.

סנטנה פוגש הלילה בבית את קרויזרו, הקבוצה ממנה נחתך. הוא היה האיש שניצח איתה בפעם האחרונה לפני 10 מחזורים מול אתלטיקו גויאניינסה 2-1. במחזור האחרון קרוזיירו סיימה ב-3:3 מול סאו פאולו, במשחק בו הוכיחו שיש להם התקפה טובה אבל כרגיל נכשלו בהגנה, דבר שבאהיה תנצל כדי לנצח - אחרי שהבקיעה חמישה שערים בשני המחזורים האחרונים. למרות משחק התקפה משובח על הנייר, קרוזיירו הבקיעה רק פעמיים בששת המשחקים האחרונים,  

חלוץ קרויזרו וולינסון פצוע והוא יהיה השחקן היחיד שיעדר מהמשחק, מלבד הקשר האחורי של באהיה הלדר שספג כרטיס אדום בתיקו 2-2 מול בוטאפוגו.

הפעם האחרונה שבאהיה ניצחה את קרויזרו היתה ב-1996. אחר כך הם נפגשו 9 פעמים וקרויזרו ניצחה 8 משחקים. היום אנו חושבים שיגיע הניצחון המיוחל של המארחת. ההימור: 1

משחק 168: פלמנגו - פלמייראס

פלמנגו במקום הרביעי בליגה מרחק 4 נקודות בלבד מקורינתיאנס המוליכה, ואילו פלמייראס במקום התשיעי, בעונה מאכזבת למדי.

למשחק הלילה, אחרי שניצחה במחזור האחרון בדרבי את פלומיננזה, פלמנגו מקבלת בחזרה את רונאלדיניו שחזר ממשחק הידידות של נבחרת מול מקסיקו. בפלמייראס פצועים קלבר, סיסיניו ומרקוס, כשגם הקשר ואלדיביה עדיין עם נבחרת צ׳ילה ולכן ייעדר.

הקשר הארגנטינאי בוטינלי שהבקיע בניצחון האחרון 3-2 על פלומיננזה סוף סוף קיבל אהבה מאוהדי פלמנגו, שבלתי מנוצחת בחמישה משחקים, אבל הקהל שלה ממשיך להלחיץ את השחקנים - במהלך חודשים אוגוסט וספטמבר הפסידה הקבוצה 4 משחקים ולא ניצחה 7 ברצף, מה שבוודאי עלול לעלות לה בתואר האליפות.

פלמייראס מגיעה אחרי הפסד 0-1 לסנטוס בחוץ, מטעות ביזארית של הגנת פלמייראס, דבר שגרם למאמן שלהם להתייאש מהשגת הכרטיס לקופה ליברטאדורס בעונה הבאה. לואיס פליפה סקולארי אמר בסיום המשחק האחרון: ״מי שעושה טעויות כאלה משלם על כך ביוקר, השנה לא נהיה בליברטאדורס״.

בסיבוב הקודם העונה הקבוצות נפרדו בתיקו 0-0. פלמייראס ניצחה רק פעמיים ב-15 המשחקים האחרונים, ורק בשני משחקים בסדרה זו הבקיעה יותר משער אחד. צפו לניצחון פלמנגו היום. ההימור: 1

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק