2

סאן אנטוניו ניצחה ביוטה

גברה בדלתא סנטר על הג'אז 79:91 ועלתה ליתרון 1:3 בסדרת הגמר של המערב. ג'רי סלואן מאמן יוטה ודרק פישר הורחקו

יום שלישי 29 מאי 2007
מערכת TELESPORT

יוטה - סאן אנטוניו 91:79 (1:3 לספרס בסדרה)

זה לא היה קל לספרס. פאול אחרי פאול, סל אחרי סל, עד שיוטה העקשנית נכנעה לבסוף, במשחק שהכריע ככל הנראה את הסדרה כולה.

לקראת סיום המשחק ביצע מאנו גינובלי פרובוקציה מכוערת כאשר זרק את עצמߕ לאחר מגע של פישר. השופט ששרק עבירה טכנית לפישר נתקל במחאה קולנית שלמאמן יוטה, ג'רי סלואן והרחיק אותו מהמשחק. דרק פישר לא נשאר חייב וניסה להחזיר באחת ההתקפות האחרונות של סאן אנטוניו במשחק והיכה את הארגנטינאי במסווה של חסימה, השופטים לא היססו ושלחו אותו לחדר ההלבשה.

חוץ מזה היה גם משחק. טים דאנקן שקלע 19 נקודות ומאנו ג'ינובילי שסיים עם 22 היו יציבים מספיק כדי לנצל את העבירות הטכניות שנשרקו ללא הפסק לג'אז וצברו נקודות חשובות מהקו. פאבריציו אוברטו קטף 11 ריבאונדים וקלע 11 נקודות.

טונߙ פארקר שנעלם ברבע הראשון התאושש וקלע 17 נקודות במשחק בינוני. מייקל פינלי קלע כששאר השחקנים היו רדומים ותרם 13 נקודות.

המשחק היה צמוד לכל אורכו כשהספרס מצליחים איכשהו לשמור על יתרון מינימאלי ברוב שלבי המשחק. יוטה רדפה, אך חסרה יד רכהȠבמאני טיים שתשנה את התמונה ותהפוך את הקערה על פיה.

בצד המפסיד הצטיין בעוד משחק ענק דרון וויליאמס שסיים עם 27 נקודות ו-10 אסיסטים. קרלוס בוזר היה בינוני, אך סיים לבסוף עם 18 נקודות. יוטה מפסידה לראשונה מזה שמונה משחקים בסולט לייק סיטߙ.

הסדרה חוזרת לסאן אנטוניו והסיכויים של יוטה נראים קלושים. הג'אז לא ניצחו בסאן אנטוניו 18 משחקים מאז 1999 וקשה להאמין שיצליחו לעשות זאת דווקא עכשיו. חוץ מענייני הכדורסל נראה שהנהלת הליגה עושה הכל כדי להביא את סאן אנטוניו לגמר ה-NBA ותחושߪ חוסר הצדק שליוותה את הסדרה מול הסאנס חוזרת ומבצבצת גם בסדרה הזו.

תמונות: רויטרס.

תגובות

טלספורט בפייסבוק