ספאחיה: אליהו לא היה טוב

מאמן האלופה שניצחה את ר"ג אחרי שפיגרה: לא תכננתי לתת הרבה דקות לשארפ. בית הלחמי אחרי ההפסד בנקודה לירושלים: השתמשנו בכל הכלים שלנו אך זה לא הספיק

יום ראשון 18 מרץ 2007
שלמה חסיד

מכבי ת"א הראתה הרבה אופי כשניצחה את עירוני ר"ג 87:101 במשחק בו פיגרה במשך 30 דקות. האלופה הצליחה להתעשת ברבע האחרון ולנצח, אך זה לא עשה רושם על מאמן הקבוצה, נבאן ספאחיה.

ספאחיה אמר בסיום המשחק: "ליאור אליהו איפשר לכדיר לקלוע בחופשיות וזו הייתה הסיבה למטווח הסלים שלהם בהתחלה. לא יכול להיות שהוא יעשה את זה וככה התחלנו את המשחק לא טוב. לא רציתי שדרק ישחק היום הרבה דקות, אבל ככה זה יצא". 

אבנר יאור, מאמן עירוני ר"ג: "לא נגמר לנו האוויר. שיחקנו מספיק טוב אבל לא מספיק נכון. נגד מכבי תל אביב אי אפשר להוריד פתאום הילוך כי הם מנצחים אותך. סה"כ היה לנו ערב מוצלח. חבל שזה נגמר ככה".

עוזר מאמן מכבי גיא גודס: "היום שיחקנו הפוך לגמרי, בדרך כלל אנחנו יותר תלויים בצבע והיום זרקנו מהשלוש כמעט אותו מספר פעמים כמו מה-2. אנחנו לוקחים מפה את הניצחון. לאחר המשחק באורטז רמת המתח ירדה אבל אסור שזה יקרה כי אנחנו רוצים להמשיך להתקדם. התחלנו לראות קלטות של צסקא וללמוד אותם. אנחנו מסתכלים על צסק"א אבל גם על המשחק הקרוב מול רומא".

יניב גרין: "שוב לא נכנסנו טוב למשחק כמו שקורה לנו לפעמים. אני שמח שלפחות הסיומת הייתה טובה. עברנו את המשחק הזה ואנחנו מסתכלים הלאה".

שמיר: כיף לנצח משחקים כאלה

בהפועל ירושלים יכולים לחגוג על ניצחון דחוק מול עירוני נהריה, אחרי שהובסו בסיבוב הקודם לקבוצה מהצפון. היום ירושלים ניצחה בנקודה, 90:91 ובוודאי מסתכלת לעבר המאבק מול מכבי בשלבים האחרונים של העונה.

מאמן נהריה, אריאל בית הלחמי: "הפגנו פה משחק טוב מאוד מול קבוצה טובה, חשוב דווקא במשחק קשה לאסוף את השחקנים ולעודד אותם. לא התפרקנו, נתנו פה הצגה גדולה. ניסינו הכל, השתמשנו בכל הכלים שלנו אך זה לא הספיק. אני מקווה להתחזק בעוד כמה שחקנים".  

מאמן ירושלים, דן שמיר אמר: "הניצחון לא קשור אליי, כל הקרדיט מגיע לשחקנים. כיף גדול לנצח משחקים כאלה. לא ברור למה שיחקנו לא טוב בהתחלה, לא הגענו להמשכיות שאנחנו רוצים".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק