2 המלצות WINNER לברזילאית

כמדי יום, אנו מעניקים לכם המלצות על משחקי הליגה הברזילאית. אחרי הפסדה של קורינתיאנס אמש, לואסקו שתתארח בפארננסה יש הזדמנות לחזור לספגה. פלומיננזה תנסה להתאושש מההפסד בדרבי מול קוריטיבה

יום חמישי 13 אוקטובר 2011
שלמה חסיד
משחק 208: אתלטיקו פארננסה - ואסקו דה גמא

משחק קצוות בברזיל, כשפארננסה מדורגת במקום ה-18, מרחק 3 נקודות מאמריקה מיניירו נועלת הטבלה, ואילו ואסקו במקום השני עם 50 נקודות, כשנצחון יעלה אותה לפסגה על חשבון קורינתיאנס שרשמה הפסד מפתיע אמש.

הקבוצה המארחת תשחק ללא שני בלמיה, פבריסיו ומנואל הפצועים. הקשר מדסון חוזר מפציעה ואילו מרסלו אוליביירה ווקלברסון עדיין בספק. אדוארדו קוסטה מואסקו ייעדר בגלל פציעה.

פארננסה בשפל העונתי הכי כבד  שלה העונה, אחרי תבוסה 0-3 לאבאי בחוץ. הקשר מרצ׳ינו ספג את מרבית הביקורת, המנג׳ר אנתוניו לופז טען כי הקבוצה תפסה יום גרוע אבל נשיא הקבוצה ביקר את המערכת בתקשורת.

ואסקו מגיעה אחרי הפסד משפיל בעצמה - 0-3 מול אינטרנסיונל השביעית בטבלה, שהגיעה אחרי שבעה משחקים ללא הפסד. הקשר פליפה בסטוס אמר: ״יותר גרוע מזה לא יכול להיות מבחינתנו״. אבל עכשיו בלם הקבוצה דדה חזר מהנבחרת וואסקו עשויה לסיים את רצף שני המשחקים ללא ניצחון שלה - ההפסד השני במסגרת הקופה סודאמריקנה.

הפעם האחרונה שפארננסה ניצחה את ואסקו היתה ב-2008. מאז הקבוצות נפגשו 6 פעמים, ואסקו ניצחה שניים וארבעה נגמרו בתיקו. בעקבות הפסדה של קורינתיאנס אמש מול בוטאפוגו, אנו מאמינים שואסקו תחזור למסלול הניצחונות ותשוב לפסגה. ההימור: 2

משחק 211: פלומיננזה - קוריטיבה 

פלומיננזה במקום השישי, מגיעה למשחק אחרי הפסד בדרבי הגדול של ריו 2:3 לפלמנגו משני שערים דרמטיים בסמוך לסיום, בעוד קוריטיבה במקום העשירי בליגה אחרי ניצחון ביתי על גרמיו 0:2, אך היא ללא ניצחון חוץ זמן רב. למעשה, היא ניצחה בכל העונה פעמיים בלבד בחוץ.

פלומיננזה תחסר שני שחקנים: הבלם לאונרדו אוזביו והקשר סוזה, שניהם מושעים. למרות זאת, הקבוצה שכרה מטוס שיחזיר את שני השחקנים ממקסיקו, שם שיחקו משחק ידידות עם הנבחרת כדי שיהיו במגרש עם חבריהם.

קוריטיבה תשחק ללא שלושה שחקנים חשובים - הקשר רפיניה, הבלם פריירה והחלוץ לאונרדו דוניטזה שעדיין פצועים.

לפלומיננזה בעקבות ההפסד האחרון בדרבי יש רק שני ניצחונות מחמישה משחקים, שהגיעו אחרי רצף של ארבעה ניצחונות רצופים. הבעיה הכי גדולה של הקבוצה היא ההגנה, שספגה עשרה שערים בחמישה משחקים - בדרבי האחרון הם איבדו יתרון משני שערים בדקות 87 ו-90.

קוריטיבה חייבת לנצח כדי להגיע לליברטאדורס, והשוער שלהם ונדרליי אמר: ״אם נשחק כמו במשחק החוץ האחרון שלנו- ננצח״.

לקוריטיבה אחת ההתקפות הכי טובות בליגה עם 48 שערים ב-26 משחקים, אך כאמור עקב האכילס שלה הוא משחקי החוץ בהם כבשה 13 שערים בלבד ב-14 משחקים.  הפעם האחרונה שפלומיננזה ניצחה את  קוריטיבה היתה בשנת 2003, ומאז קוריטיבה ניצחה שישה משחקים ושלושה נגמרו בתיקו. 

אנו נסתכן מעט, נלך נגד סטטיסטיקת העבר ונהמר על פלומיננזה, שתשבור את המנחוס מול קוריטיבה ותזכה בנקודות חשובות בצמרת.  ההימור: 1 

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק