ננסה להגיע לאירופה מהליגה

בחיפה היו מרוצים מאוד בסיום הניצחון המרשים 0:4 על הפועל תל אביב שאיבדה גובה במאבקי הצמרת. רוני לוי: מגיע המון מחמאות לשחקנים שעברו שבועיים עמוסים. לוין: התפרקנו

יום ראשון 18 מרץ 2007
מערכת TELESPORT, אייל כהן
במכבי חיפה היו מאוד מרוצים בתום הניצחון המרשים 0:4 בקרית אליעזר על הפועל תל אביב שהרחיק אותה ממאבקי האליפות.

רוני לוי: "מגיע המון מחמאות לשחקנים שעברו ארבעה משחקים מאוד קשים והיה עליהם עומס כבד. היה חשוב לנו לחזור לליגה כמו שצריך.

הפועל תל אביב היו חלשים היום. השחקנים שלי עשו משחק טוב ואני מקווה שהנטל מאירופה יירד כרגע. אנחנו ננסה לאירופה גם דרך הליגה. לפני המשחק עשיתי לשחקנים סיכום קצר, 

ואמרתי להם, שבסך הכל עשינו באירופה תקופה טובה. כשהם יסתכלו אחורה, הם יראו פרק בחייהם, שהיו באירופה. השחקנים יכולים להיות גאים. עשינו עבודה טובה באירופה, עברנו 4 קבוצות טובות מאוד וביניהם גם צסק"א.

הגענו למפגש מול אספניול ולצערי נכנענו לשער מדהים של דה לה-פנייה, ששבר אותנו. אני חושב שהקהל נהנה מאיתנו העונה, ראה כדורגל ישראלי משובח, אשר קידמנו אותו באירופה. שילמנו מחיר גדול במשחקים באירופה".

רוני לוי גם התייחס לשילוב הצעירים בקבוצה: "שילבנו צעירים טובים מאוד, מבחינה טאקטית רפאלוב שיחק טוב מאוד וקפץ מדרגה בקבוצה. לצערי שילמנו את המחיר בליגה. 

היה כמובן קשה בעומס מבחינה מנטאלית. יש אווירה מעולה באירופה, אבל בליגה יש ירידת מתח גדולה. ההשתלבות שלנו באירופה, טובה מאוד לכל הכדורגל הישראלי". לגבי המתיחות עם אולארה אמר לוי: לא היה שום דבר או משהו חריג עם השחקן".

ניר לוין: תקראו לזה התפרקות, כל מילה נכונה. זה לא צריך לקרות אבל אם זה קורה לאחר חמישה משחקים שבהם לא הפסדנו זה בסדר. נקווה לשחזר את היכולת של המשחקים הקודמים במחזורים הבאים. 

אנחנו נבדוק ונבקר ונסיק את המסקנות מהערב. עם כל הצער והכאב נצטרך לעשות הכל עם שיקול דעת ומחשבה. נתכונן טוב לקראת המשחק הבא מול מכבי פתח תקווה".

לוין התייחס להרחקות של דה ברונו ודואני בסיום המשחק ואמר: "אני לוקח את ההרחקה של דה ברונו על עצמי, אחרי שהכנסתי אותו והוא קיבל את הצהוב הראשון, עמדתי להחליף אותו. חשבתי שהוא נרגע וההרחקה שלו תטופל בתוך המועדון".

גוסטבו בוקולי: "לא התרגלנו העונה לנצח. סוף סוף נתנו משחק טוב. לא עשינו עדיין כלום, נמשיך לעבוד קשה כדי לצאת מהמצב הזה. זה היה משחק הכי חשוב שלנו העונה וכרגע אנחנו רוצים לנוח. 

בוקולי התייחס גם לסיכויים של נבחרת ישראל מול אנגליה ביום שבת ואמר: "יש סיכוי לישראל. צריך לתת הכול. עם האווירה והשחקנים הטובים של ישראל אפשר לעשות זאת".

צילום: ג'יני

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק