2 המלצות WINNER לגרמנית שנייה

בוכום תארח הערב את איינטרכט פרנקפורט. פאדרבורן תארח את בראונשוויג. אנו מעניקים שתי המלצות WINNER למשחקים

יום שישי 14 אוקטובר 2011
מערכת TELESPORT

 משחק מס. 7 - בוכום - איינטרכט פרנקפורט

גרמנית שנייה: אחרי חמישה הפסדים רצופים בוכום חזרה לעצמה ומנצחת בשני המחזורים האחרונים, 2:1 את דואיסבורג ובמחזור האחרון 5-3 באינגלוסטאד. היא מדורגת במקום ה-13 בטבלה עם 10 נק' בעשרה משחקים.

 הערב היא תארח את אחת הקבוצות החזקות בליגה, איינטרכט פרנקפורט שמנצחת בכל שלושת המחזורים האחרונים. היא כובשת במהלך ניצחונות אלו 11 שערים וסופגת שלושה שערים. היא מדורגת במקום השני בטבלה והמטרה שלה ברורה- לחזור לליגה הראשונה. למרות שני הניצחונות האחרונים של בוכום, פרנקפורט טובה ממנה ולהערכתנו תדע לנצח אותה בחוץ. ההימור: 2

משחק מספר 11: פאדרבורן - בראונשוויג

פאדרבורן  במקום השישי בבונדסליגה השנייה׳ ואילו בראונשוויג במקום החמישי. ב פאדרבורן  יש מכת פציעות כאשר פלוריאן מור, כריסטיאן סטורדיק, סואן גונטר ומרקוס קרושה פצועים. ג׳נס וויסינג הפצוע היותר רציני, יחזור בינואר. החלוץ הקולומביאני ג׳ורג׳ מסקארה נמצא בחקירת משטרה ולא ישחק. שוער בראונשוויג מריאן פטקוביץ׳, חוזר לפעילות אחרי פציעה, דניז דוגאן חוזר מהשעיה ממושכת.

פאדרבורן  אחרי שלושה ניצחונות חוץ רצופים,כשהניצחון האחרון היה 0:1 בדואיסבורג. היה זה המשחק הרביעי מחמשת האחרונים שהקבוצה שומרת על רשת נקיה תודות להגנה שלה.
בראונשוויג שעלתה העונה מהליגה השלישית כבר התאקלמה מצוין בליגה, ובמחזור האחרון היה עשתה 1-1 מול דיסלדורף, שהשלים ריצה של שבעה משחקים ללא הפסד.

זהו משחק בין שתי הגנות ברזל שסביר שיגמר בתיקו. בראונשוויג ניצחה פעם אחת בשש ניסיונות ב פאדרבורן , בתוצאה 3:1 בשנת 2005. בביקור האחרון שלהם ב-2007 הם הפסידו 2:1. ההימור: איקס

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק