זו רק מערכה אחת במלחמה

הפועל ת"א התאמנה לאחר התבוסה 4:0 למכבי חיפה - אלימלך: לא הלך לנו כלום. על ההמשך: נענה לכולם במגרש. בכיר בצוות המקצועי: הביזיון גדול מכל אמירה. טועמה ודגו יועמדו לדין פנימי

יום שני 19 מרץ 2007
אשר גולדברג, שלמה חסיד
הפועל ת"א ערכה אימון בוקר במתחם וולפסון למחרת התבוסה 4:0 למכבי חיפה.

האדומים התרחקו עד כדי 5 נקודות מהמוליכה, בית"ר ירושלים.

שוער הקבוצה, שביט אלימלך, אמר בסיום האימון: "קיבלנו בומבה, אבל זו מלחמה וזאת היתה רק מערכה אחת.

" גם אם היינו מנצחים בחיפה, זה לא אומר שאנחנו קבוצה מושלמת. יש מה לשפר ולתקן. דווקא מהבומבה הזאת אנחנו צריכים לצאת מחודשים. לנו לא הלך כלום ולמכבי חיפה כל דבר פגע. 

"לא הלך לנו משחק אחד וזה קורה. אין שום לחץ מעבר לזה. שבוע שעבר היינו מקום ראשון ואמרו שאנחנו הכי פייבוריטים. נענה לכולם במגרש. 

"היתה אתמול אכזבה עצומה לאוהדים שלנו. הפסדנו משחק שאפשר להפסיד, השאלה היא איך. לצערי הפסדנו בצורה לא מכובדת. לא כך רצינו להיראות, אבל ככה זה התגלגל. אני בטוח שנלמד מזה. להפועל אין יותר מידי משחקים כאלה גרועים".

על ההמשך, אמר השוער: "הפגרה הזאת באה לנו בזמן. בעוד שבועיים יש לנו משחק מאוד קשה נגד מכבי פ"ת ועל זה אנחנו צריכים להסתכל. אני לא מסתכל על בית"ר ומכבי ת"א, אלא רק על הפועל ת"א".

לצפייה בכתבת וידאו לחצו PLAY מתחת לתמונה

בכיר בצוות המקצועי אמר: "זו אסיפת שחקנים סגורה, אבל אין כוונה להסתיר כי יהיו שחקנים שיוציאו החוצה את הנאמר. 

"הביזיון בקרית אליעזר גדול מכל אמירה. דווקא האסיפה הזו יכולה לחבר את הפועל ת"א מחדש".

זעם על דגו, טועמה ודה ברונו

ברוך דגו וסלים טועמה שירדו לחדר ההלבשה בזעם בלי אישור של ראשי הקבוצה יועמדו לועדת המשמעת ויוזמנו לשיחה אצל המאמן ניר לוין. 

דגו, על פי טענת אנשי האצטדיון בקרית אליעזר,  היכה בארגופו בחלון של אחד הדלתות וגרם לנזק בזכוכית, מהלך שהשחקן טוען שכלל לא ביצע.

זעם רב גם כלפי לואסיאנו דה ברונו שיוזמן לשיחה אצל ניר לוין לאחר שנהג בחוסר מקצועיות וגרם לספיגת כרטיס צהוב שני  ואדום. 

לוין אמר כי הוא התכוון להוציא את דה ברונו שתי דקות לפני שספג את האדום, אבל לא הספיק והארגנטינאי ביצע עוד עבירה בלתי ספורטיבית שפירקה את הקבוצה.

צילומים: ג'יני

צילום וידאו: נפתלי חזקיה

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק