הזדמנות נוספת לסנט לואיס

רק הלילה נפגשו סנט לואיס ומילווקי במגרש של הקרדינלס והמארחת איכזבה בגדול כשהפסידה 4:2. כעת היא תארח את המשחק החמישי בסדרה בתקווה לתקן ולחזור למסלול הניצחונות

יום שישי 14 אוקטובר 2011
מערכת TELESPORT

סדרת הסיבוב השני בפלייאוף בין סנט לואיס קרדינלס  ומילווקי ברוארס מרתקת ביותר, והיא במצב של 2-2. על פי המומחים - אין פייבוריטית לזכיה במשחק היום או בסדרה בכלל, לאור הכוחות השוקלים בין שתי הקבוצות.

אמש התקיים המשחק הרביעי בין שתי הקבוצות, כשמילווקי הגיעה לסנט לואיס הפייבוריטית, והדהימה אותה עם ניצחון 4-2, בדומה למה שעשו הקרדינלס במגרשם של מילווקי בתחילת השבוע. היום, שוב בסנט לואיס, יפגשו הקבוצות לעוד ערב מותח שאיש לא יודע כיצד הוא ייגמר.

תקציר הפרקים הקודמים: צמד המשחקים שהחלו את הסדרה נערכו במילווקי- הראשון ביום א' בו ניצחה מילווקי 9-6, במשחק השני למחרת גברה סנט לואיס 12-3. צמד המשחקים הבא נערך בסנט לואיס, כשבמשחק השלישי ביום רביעי ניצחה סנט לואיס 4-3. הסדרה היא בשיטת הטוב משבעה משחקים והמנצחת היום תרכוש יתרון ברור לקראת המשך המשחקים.

זאק גרינקי ממילווקי אמר: "כבר הספידו אותנו וקבעו שסנט לואיס יותר טובה אבל הוכחנו שהכוחות שקולים לחלוטין. כמו שניצחנו אתמול אנחנו יכולים לנצח היום".

ג'יימי גרסיה מסנט לואיס אמר: "קיבלנו אתמול שיעור בחוסר מוכנות. כולם כבר קבעו שננצח ובאנו לא מפוקסים מבחינה פסיכולוגית. זה לא יקרה שוב. הלילה אנחנו מנצחים, וטוב שחטפנו עכשיו את הסטירה". 

שתי הקבוצות יתייצבו למשחק בסגלים מלאים, ללא פצועים או מורחקים. אנו מעריכים שסנט לואיס, קבוצה טובה יותר, לא תמעד בשנית במגרשה הביתי. 

משחק 60: סנט לואיס קרדינלס - מילווקי ברוארס. ההימור : 1

צילום: gettyimages

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק