פורטסמות' וברנסלי נגד התחתית

המלצת WINNER לליגת הצ'מפיונשיפ: שתי הקבוצות שמכוונות גבוה הרבה יותר נקלעו לתחתית הצפופה בליגת המשנה באנגליה. פומפי ובן חיים מקווים לאסוף נקודות חשובות ולצאת לדרך חדשה

שבת 15 אוקטובר 2011
מערכת TELESPORT
פגרת הנבחרת בהחלט הגיעה בזמן עבור פומפי. ניצחון אחד בחמשת המשחקים האחרונים בליגה רשמה הקבוצה של טל בן חיים, כשבמשחק הליגה האחרון שנערך לפני שבועיים היא הפסידה בחוץ 0:1 ללידס. 

בסך הכל ב-10 מחזורי ליגת הצמפיונשיפ שנערכו עד כה השיגה פורטסמות' 2 ניצחונות בלבד לצד 3 תוצאות תיקו ו-5 הפסדים. היא במקום ה-19 בטבלה מתוך 24, מרחק 3 נקודות בלבד מבריסטול סיטי, נועלת הטבלה.

כמובן שהמיקום של פורטסמות' מפתיע במיוחד. הקבוצה שרק לפני שנתיים הייתה בפרמייר-ליג אמנם נקלעה לפשיטת רגל, אך גם מזה היא יצאה בזכות העברת הבעלות על המועדון. גם סגל השחקנים של הקבוצה בחלקו מאוד מנוסה ואיכותי, אך לא מספיק. לצד מספר שחקני מפתח ישנם שחקנים רבים שפשוט לא מתאימים לרמה. לצד זאת, לקראת המשחק מול ברנסלי ישוב לסגל החלוץ דייב קיטסון, שהחלים מפציעה שמנעה ממנו לשחק מאז סוף חודש אוגוסט והוא בהחלט עשוי לעשות את השינוי עבור פומפי.

מהצד השני, לברנסלי אמנם רק 3 נקודות יותר שמפסיקות למקום ה-16 בלבד, אך היא מגיעה בפורמה טובה יותר. למרות שהשיגה רק 12 נקודות ב-10 מחזורים, לברנסלי 2 הפסדי ליגה בלבד, אך אם זאת גם 2 ניצחונות בלבד ו-6 תוצאות תיקו.

למעשה, ברנסלי כלל לא הפסידה בשבעת משחקיה הליגה האחרונים. היא ניצחה את רדינג בחוץ 2:1 באמצע אוגוסט, לאחר מכן רשמה 5 תוצאות תיקו רצופות ובמשחק שלפני הפגרה גברה בבית על קובנטרי, 0:2, ניצחון הבית הראשון שלהם העונה. למשחק היום תגיע האורחת ללא הקשר דיוויד פרקינס הפצוע זכר למשחק הליגה מול דרבי. 

למרות הפורמה הטובה בה נמצאת ברנסלי, להערכתנו פורטסמות' קבוצה לא פחות טובה, היא רק צריכה לשפר את הבטחון ולהתחיל לאסוף נקודות כשניתן. אנו חושבים שהצדדים יפרדו בחלוקת נקודות.

משחק 157: פורטסמות' - ברנסלי. ההימור: X

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק