סטיבנס ואיתי שכטר נפגשים

החלוץ שהוציא כיפה במגרש בזלצבורג והדיח את המאמן הוב סטיבנס מליגת האלופות בעונה שעברה, נפגשים בשנית, הפעם במסגרת הליגה הגרמנית. סטיבנס וקבוצתו החדשה שאלקה מארחים את קייזרסלאוטרן שנואשת לנקודות בתחתית

שבת 15 אוקטובר 2011
שלמה חסיד

שמונה מחזורים עברו להם בבונדסליגה, ושתי הקבוצות עדיין מחפשות את עצמן בדרך זו או אחרת. שאלקה במקום החמישי אמנם, רחוקה 4 נקודות בלבד מהמוליכה באיירן מינכן, אך היא החליפה מאמן בחודש שעבר ועדיין בשלבי התחברות והתאקלמות. מנגד, קייזרסלאוטרן של איתי שכטר וגילי ורמוט במקום ה-16 עם 5 נקודות בלבד, וביכולת הזו יהיה לה קשה להישאר עונה נוספת בליגה הבכירה.

דווקא אחרי אחת הפתיחות הגרועות של העונה מבחינת לאוטרן, חתם השבוע המאמן מרקו קורץ על הארכת חוזה לשנה כדי להמחיש שההנהלה מתייצבת מאחוריו. השוער קווין טראפ אמר במסיבת עיתונאים : ״אני וחבריי שמחים מאוד על חתימת החוזה עם קורץ ומאחלים לו הצלחה, יחד נאבק נגד הירידה״.

השוער השייך לנבחרת גרמניה המשיך: ״שאלקה מצויינת כמו בשנה שעברה, אבל כבר הוכח שאפשר לנצח אותה וזו השאיפה שלנו״.

מאמן שאלקה החדש, הוב סטיבנס היה המאמן של מרקו קורץ בשאלקה בשנת 1996 כשהקבוצה זכתה בגביע אופ״א. סטיבנס אמר: ״קורץ מוציא מלאוטרן את המיטב, הוא מאמן יוצא מהכלל. גם כשהיה שחקן היה מאמן על המגרש ומנהיג״.

סרג׳יו אסקודרו, יאן מוראבק וכריסטוף מוריץ חוזרים בשאלקה, בעוד לאוטרן תפתח באותו הרכב שהפסיד בבית 2-0 לשטוטגרט. איתיא שכטר אמור להמשיך לפתוח בהרכב קייזרסלאוטרן בעוד גיל ורמוט יישב על הספסל. קייזרסלאוטרן תפנטז אולי לשחזר את התוצאה הנדירה מהעונה שעברה, אז רשמה קייזרסלאוטרן ניצחון 0:5.

אך פנטזיות לחוד ומציאות לחוד. בכושר הנוכחי שלה העונה, וכשיש לה את ההתקפה הגרועה בליגה, הסיכוי שזה יקרה אפסי. אנו כמובן עם שאלקה. 

משחק 163: שאלקה 04 - קייזרסלאוטרן. ההימור: 1

צילום: GettyImages

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק