המלצת WINNER לליגה הברזילאית

בעקבות התוצאות האחרונות של ואסקו וקורינתיאנס, גם המקום החמישי בליגה משאיר את פלמנגו במרחק 3 נקודות מהפסגה. הערב היא מגיעה לסארה במטרה לנצח, אך המארחת חייבת כל נקודה כדי לברוח מהתחתית הצפופה

שבת 15 אוקטובר 2011
מערכת TELESPORT
תשעה מחזורים לסיום העונה והצמרת בברזיל רותחת מתמיד, אך גם התחתית הולכת ומסתבכת. סארה המארחת במקום ה-15 בליגה מרחק 2 נקודות בלבד מהקו האדום, ואילו פלמנגו במקום החמישי אבל היא רחוקה 3 נקודות בלבד מצמד המוליכות, ואסקו דה גמא וקורינתיאנס. 

שתי הקבוצות בסגלים מלאים למשחק, ללא פצועים או מורחקים, כאשר רונאלדיניו חזר מהנבחרת כדי לחזק את הרכב פלמנגו לאחר ששותף במדי הסלסאו במשחקי הידידות בשבוע האחרון.

סארה בסכנת ירידה מוחשת, בוודאי נוכח הסיטואציה אליה נקלעה הקבוצה בחודשיים האחרונים. סארה ניצחה רק משחק אחד בעשרת המשחקים האחרונים. ביתה של סארה כבר איננו מבצר, והקבוצה ספגה בכל אחד מעשרת משחקיה האחרונים, מה שמלמד על הגנה חדירה במיוחד, כפי שקרה לה במשחק האחרון שבו הובסה 1-4 מול אמריקה מיניירו, האחרונה בטבלה.

פלמנגו שוב בתמונת האליפות אחרי שלא הפסידה שישה משחקים, עם שלושה ניצחונות בארבעת המשחקים האחרונים, כשהריצה שלהם נעצרה במשחק האחרון עם 1-1 ביתי מול פלמייראס. הסוד של הקבוצה הוא בספסל העמוק, כאשר המחליפים כבשו 12 שערים - יותר מכל קבוצה אחרת בליגה.

הקבוצות נפגשו 16 פעמים בעבר, פלמנגו ניצחה 6, סארה 3 ויתר המשחקים הסתיימו בתיקו.
קשר פלמנגו טיאגו נבס כבש בכל ארבעת המשחקים האחרונים וההערכה היא שבצוותא עם רונאלדיניו שחזר הם אלו שיובילו את קבוצתם לניצחון במשחק. 

משחק 230: סארה - פלמנגו. ההימור: 2

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק