בוקה ג'וניורס בורחת לסימאונה

המלצת WINNER לליגת הארגנטינה: ראסינג קלאב עדיין ללא הפסדים העונה, אבל כך גם בוקה ג'ונירס שבורחת לראסינג השלישית. הלילה ראסינג יוצאת למשחק חוץ מול העולה החדשה סן מרטין

שבת 15 אוקטובר 2011
מערכת TELESPORT
סן מרטין במקום ה-15 בליגה הארגנטינאית ואילו ראסינג במקום השלישי בליגה. סבסטיאן פנקו חוזר בסן מרטין, ממנה יעדרו הפצועים מרכוס גלזרה ומרכוס אגויירה. המנג׳ר דניאל גומרו חש את הכיסא שלו מתנדנד וחייב להתחיל לספק את הסחורה.

מהצד השני, ראסינג בפתיחת עונה פשוט מטורפת עבורה. היא מגיעה אחרי 1-1 בדרבי מול אינדפנדיינטה, כשרק פטריסיו טורנזו פצוע ולא ישחק.

סן מרטין עדיין לא התאקלמה בליגה הראשונה, אותה היא פתחה רע ובמועדון קיים חשש כבד שכבר בסוף העונה הקבוצה תשוב בחזרה אל הליגה השנייה. בקבוצה לפחות מתנחמם בכך שפגרת הנבחרת באה בזמן. גם עבור ראסינג הפגרה הגיעה בתזמון לא רע, לאחר שהקבוצה מעט איבדה גובה ויצאה לפגרה אחרי שתי תוצאות תיקו רצופות.

דייגו סימאונה, מנהיגה ומאמנה של ראסינג הבטיח לאוהדים שהקבוצה תעשה ככל שביכולתה על מנת לשוב עם הנקודות. ראסינג עדיין לא הפסידה העונה ב-10 המחזורים שנערכו, אבל ההתקפה שלה כמו גם של סן מרטין אינן בשיאן, וההערכה היא שראסינג תרשום ניצחון דחוק.

בחמש השנים האחרונות סן מרטין עשתה רק עונה אחת בליגה הראשונה ולכן היא פגשה רק פעמיים את ראסינג ,לפני ארבע שנים. משחק אחד הסתיים בתיקו והשני בניצחון ראסינג בסן מרטין.

משחק 236:  סן מרטין סן חואן - ראסינג קלאב. ההימור: 2

צילום: Getty Images

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק