רם וארליך נוצחו בגמר

צמד הישראלים נוצח על ידי הצמד ההודי - צ'כי של ליאנדר פאהס ומרטין דאם 6:4, 6:4. רם וארליך שהגיעו זו השנה השנייה ברציפות לגמר שבים הבייתה ללא התואר

יום שני 19 מרץ 2007
מערכת TELESPORT

אנדי רם ויוני ארליך היו קרובים הלילה לזכייה באחד מהטורנירים היוקרתיים ביותר בעולם הטניס, אך כמו בלאס וגאס לפני שבועיים צמד הישראלים נותרו בידיים ריקות הלילה לאחר שנוצחו 6:4, 6:4 בידי ליאנרד פאהס ההודי ובן זוגו מרטין דאם הצ'כי תוך שעה ו27 דקות  בגמר טורניר האינדיאן וולס.

אנדיוני דווקא פתחו טוב את המערכה הראשונה כשהם שומרים על שלושת משחקי ההגשה הראשונים שלהם בזמן שגם הזוג ממול מצליח לשמור על משחקוני ההגשה שלו. במשחקון החמישי אותו הגיש אנדי רם כבר היו סימנים של חולשה במשחק של הצמד הישראלי אך למרות פיגור קל הם הצליחו לשמור על המערכה. היריבים הצליחו אף הם לשמור על משחק ההגשה שלהם בפעם השלישית ברציפות ואז הגיע המפנה.

הצמד הזר ניצל חולשה קלה במשחק של הישראלים במשחקון השביעי בכדי לשבור לראשונה הלילה ולעלות ל-3:4 לפני שפאהס ודאם שמרו על המומנטום ועלו ל-3:5 במשחקון ההגשה הבא  שלהם. רם וארליך שמרו על קור רוח ושבו למשחק במשחקון ההגשה הבא שלהם כשצמצמו ל-5:4 אך פאהס ודאם ניצלו את משחקון ההגשה הבא בכדי לסגור את סיפור המערכה הראשונה ולנצח בה 4:6.

רם וארליך ניסו להשיב מלחמה שרה במערכה הבאה ופתחו אותה בצורה דומה לראשונה כשהם מצליחים לשמור על משחקוני ההגשה הראשונים שלהם אך לא מצליחים לשבור את ההגשה של הזוג מולם. במצב של 2:2 ועם ההגשה בידי הישראלים הצליחו פאהס ודאם לשבור את ההגשה של רם וארליך ולעלות ל-2:3.

הצמד שהוביל כבר 0:1 במערכות, עלה ליתרון 2:4 במשחקון ההגשה הבא שלו לפני שהישראלים צמצמו ל-4:3. הצמד הצ'כי הודי לא נבהל ועלה ל-3:5 לפני שרם וארליך צמצמו שוב ל-5:4. במשחקון העשירי ההגשה הייתה של הצמד המוביל שלא נתן לרם וארליך להתקרב אליהם, ניצח במשחקון ובמערכה בכדי לחגוג ולהניף את התואר.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק