אין עניין לציבור

שלמה חסיד ניסה להיות אופטימי לקראת פתיחת עונת הכדורסל, אבל גביע האין צ׳אנס החזיר אותו למציאות. מתי כבר נגמרת השביתה באן.בי.איי?

יום ראשון 16 אוקטובר 2011
שלמה חסיד

 אין דבר יותר משעמם, בנאלי וצפוי מראש יותר מליגת הכדורסל שתיפתח הערב. עם סוף ידוע מראש, בלי אף טוויסט בעלילה ועם פיינל פור שעוקר מהשורש כל ערך ספורטיבי, הייתי תוחם את הקופל ליג לשלוש מלים - אין עניין לציבור.

בשנים האחרונות נהייתי אוהד מכבי בגלל כמה אנשים במערכת שלמדתי לחבב כמו שימעון, בלאט, אליהו ועמי ביטון. ובכל זאת הייתי שמח לראות את גיבור נעוריי עודד קטש נותן פייט מכובד יותר למכבי בגביע אין צ׳אנס באמצע השבוע, מה שלא קרה.

כי גם כשירושלים מקבלת קארד בלאנש מאגייאר להנחית פה שחקנים שידגדגו את מכבי - עדיין לצהובים יש את אחד הסגלים הכי מרשימים באירופה. אז איפה הספורט פה?

בכדורגל אין רמה, הכדורגלנים משחיתים את זמנם וכספם על דברים שעליהם תקראו בגליצ׳ים אבל עדיין יש מתח מהתחלה ועד הסוף. בכדורסל גם זה לא קיים.

ובכל את הייתי מאחל למכבי להגיע לפיינל פור באיסטנבול, לקטש לתת עונה שתמצב אותו סופית בסטטוס של דיוויד, פיני וצביקה, שהפועל ת״א תחזור לליגת העל ושהכדורסל יצליח למלא אולמות.

אני אישית כבר מייחל שתסתיים השביתה באן.בי.איי. שקובי, לברון, סטודמאייר, נוביצקי וראנדולפ יחזרו מהר לחיינו, למרות שבשביל הישראלים פה הליגה הזו היא קודם כל עמרי כספי ואחר כך כל השאר.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק