2 המלצות WINNER לבונדסליגה 2

כבכל שבוע, אנו מעניקים לכם המלצות על משחקי ליגת המשנה בגרמניה, ליגת הבונדסליגה 2. היום נתמקד בצמד המשחקים בין דינמו דרזדן לאאכן ובין פרנקפורט לקוטבוס

יום ראשון 16 אוקטובר 2011
שלמה חסיד
משחק מס' 17: דינמו דרזדן - אאכן

כשעשרה מחזורים כבר מאחוריה בליגת המשנה בגרמניה, דרזדן מדורגת במקום ה-12 בטבלה  ואילו אאכן במקום ה-18. לארס גרניקל ואלכס שנלצר חוזרים בדרזדן אבל ג׳נס מוקל עדיין בחוץ. באאכן יעדר מנואל ג׳גלאס המושעה והפצועים בילאל קובוקו ופלוריאן מולר.

לפני הפגרה, דרזדן השיגה את תוצאת השנה בבונדסליגה ב׳ כשניצחה בחוץ את המוליכה מינכן 1860 בתוצאה 0-2 לעייני כ- 40 אלף צופים. הקבוצה זקוקה ליציבות רבה יותר כדי לשמור על מקומה במרכז הטבלה.

מאמנה החדש של אאכן, פרידהלם פונקל שואף להכניס רוח חדשה בקבוצה, שהבקיעה רק שער חוץ אחד העונה ומועמדת להפסיד במשחק: ״אני יכול להתחייב שלא נרד ליגה. יש לנו שחקנים טובים שנקלעו לתקופה לא טובה. ביחד נצא מזה עם רוח לחימה, משחק אגרסיבי והרבה מוטיבציה. כשנתחיל להבקיע ולנצח הביטחון יחזור ואז גם יראו מאיתנו כדורגל טוב״.

בארבעת המפגשים בין שתי הקבוצות שנערכו עד כה, אאכן ניצחה בשלושה ודרזדן באחד, אבל המפגש האחרון ביניהן היה בשנת 2006. ההימור: 1.

משחק מס' 18: פרנקפורט - קוטבוס

פרנקפורט מאיישת את המקום ה-11 בטבלת הליגה, בעוד קוטבוס מדורגת שני מקומות מעליה, במקום ה-9. המושעים של פרנקפורט, טופאן טוסנגולו וג׳וטה יון חוזרים לפעילות, ואילו אלכסיס תאודסויץ׳ מושעה. הצעיר הופמייר נפצע ויעדר כשגם מריו פילינגר פצוע ויעדר. בקוטבוס יעדר הבלם רוג׳ר אבל המפציץ דמיטאר רנגלוב חוזר מהשעיה.

הפגרה לא הגיעה בזמן טוב לפרנקפורט, שלפניה ניצחה בחוץ 1-3 את אאכן. הקבוצה עדייו לא ניצחה בביתה העונה, ועד כה סיימה ארבעה משחקים בתוצאת תיקו ונחלה הפסד אחד.

עבור קוטבוס קטעה הפגרה סדרה של חמישה משחקים ללא ניצחון ושלושה הפסדי ליגה רצופים בהם ספגה 11 שערים. ההערכה שפרנקפורט תנצח במשחק. ההימור: 1.

צילום: GettyImages

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק