המלצת WINNER ל-NFL

כמדי שבוע אנו מעניקים לכם המלצות WINNER על משחקי ליגת הפוטבול בארה"ב, ליגת ה-NFL. היום אנו מעניקים לכם המלצה על המשחק בין בולטימור ליוסטון

יום ראשון 16 אוקטובר 2011
מערכת TELESPORT
אל המשחק הערב בבולטימור מגיעים המקומיים במומנטום נהדר. הקבוצה במאזן חיובי של 1:3, כאשר ההפסד היחיד נרשם בטנסי לפני כחודש. משחקה האחרון של הקבוצה נערך לפני כשבועיים והיא גברה על ניו יורק ג'טס, 17:34.

מהצד השני, יוסטון טקסנס אחרי 5 משחקי ליגה במאזן חיובי של 2:3 , כשבמשחק האחרון בשבוע שעבר הפסידה הקבוצה בביתה לאוקלנד, 25:20.

יוסטון תשחק הערב ללא הפליימייקרים שלה- אנדרה ג׳ונסון שהחמיץ גם את ההפסד לאוקלנד בשבוע שעבר יעדר גם הפעם, כמו גם מריו וויליאמס מנהיג ההגנה שגמר את העונה. גם בהתקפה יש בעיות - מאט סקאוב הפצוע יעדר. במצב הזה, אואן דניאלס הופך להיות שחקן המטרה של הקבוצה.

הגנת בלטימור ידועה כמי שמפעילה המון לחץ על התקפת המתנגדים. אריאן פוסטר מבלטימור עשוי לחגוג מול ההתקפה הרעועה של יוסטון. הגנת בלטימור סופגת מאה יארד בממוצע למשחק.

הקבוצות נפגשו 5 פעמים בעבר ובלטימור ניצחה ב-4 מפגשים, כולל ניצחון ב-6 נקודות בחוץ בשנה שעברה. ההערכה היא שבלטימור תנצח גם במשחק הזה, אך האם היא תצליח לעשות זאת מעל לליין? אנו מעריכים שכן.

משחק 154: בולטימור רייבנס - יוסטון טקסנס (‎+8). ההימור: 1

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק