סאו פאולו עדיין בתמונה

המלצת WINNER לליגה הברזילאית: גויאניינסה מאמינה שניצחון ליגה נוסף קרוב לוודאי יבטיח לה את ההישארות, אבל הערב היא תארח את סאו פאולו - שאמנם לא ניצחה 5 משחקים ברציפות, אך עדיין חזק בתמונת האליפות

יום ראשון 16 אוקטובר 2011
מערכת TELESPORT

גויאניינסה במקום ה-12 בליגה הברזילאית ואילו סאו פאולו במקום החמישי. גויאניינסה תשחק הערב ללא הקשר אגנור שספג כרטיס אדום ב-2-2 מול אבאי, כשמנגד סאו פאולו תשחק ללא הבלם ג'ואו פליפה, שנפצע וייעדר גם הערב.

אל המשחק הערב מגיעה המארחת לאחר שהיא לא הצליחה לנצח בשני משחקיה האחרונים, כאשר לפני התיקו מול אבאי היא הפסידה 0-3 לקורינתיאנתס, מוליכת הטבלה בצוותא עם ואסקו. היא במרחק 11 נקודות מהקו האדום, ובקבוצה מעריכים כי ניצחון ליגה נוסף צפוי להבטיח את הישארותה בליגה.

סאו פאולו אחרי 0-0 משעמם מול אינטרנסיונל בקרב צמרת בין שתי קבוצות שעדיין במאבק האליפות, אך לצערה של סאו פאולו התיקו האחרון השלים חמישה משחקים ללא ניצחון מבחינתהֿ, למרות זאת, היא במרחק 3 נקודות בלבד ממוליכות הטבלה.

הקבוצות נפגשו שלוש פעמים בעבר, שני משחקים נגמרו בתיקו וסאו פאולו ניצחה פעם אחת - 2-1 בשנה שעברה. אנו חושבים שאחרי חודש כל כך קשה, סאו פאולו למרות הכל תחזור עם ניצחון חוץ ותיצמד אל הפסגה.

משחק 146: אתלטיקו גויאניינסה - סאו פאולו. ההימור: 2

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק