לא משחק עונה. ובכל זאת

המלצת ווינר לליגה הארגנטינאית: לאנוס תארח הלילה את ולז סארספילד. מדובר במשחק בין האלופה לסגניתה. אבל העונה שתי הקבוצות לא בשיאן

יום ראשון 16 אוקטובר 2011
מערכת TELESPORT

 לאנוס תארח הלילה את  ולז סארספילד במסגרת המחזור ה-11 בליגה הארגנטינאית. לאנוס במקום השישי בליגה הארגנטינאית ואילו ולז במקום התשיעי.

 מריאנו פאבונה התאושש מפציעתו ויתכן כי יפתח על הספסל של לאנוס. מריו רגוירו וקרלוס איזיקרדוס ספגו כרטיסים אדומים בהפסד האחרון 2:1  מול אתלטיקו רפאלה.  ולז אחרי ניצחון 0:1  על סן מרטין. ויקטור זפאטה חזר לאימונים בקבוצה וישחק, חואן מנואל מרטינז יחמיץ את המשחק בגלל פציעה ואילו ג'ונתן רמירז יישב על הספסל בגלל פציעה.

מדובר במשחק בין האלופה, ולז, לסגניתה, לאנוס, בעונה האחרונה. אבל העונה שתי הקבוצות לא בשיאן. שתי הקבוצות ניצחו ארבע פעמים עד כה אבל ולז סיימה בשני תיקו והפסידה ארבעה משחקים כאשר לאנוס סיימה בארבעה תוצאות תיקו והפסידה שני משחקים. ההערכה היא שההרכבים החסרים יפגעו ביכולתן של שתי הקבוצות והמשחק הזה הסתיים בתיקו.


בעשרת המשחקים האחרונים בין שתי הקבוצות בחמש השנים האחרונות לאנוס ניצחה ארבעה משחקים, ולז שלושה ושלושה הסתיימו בתיקו, כולם בתיקו 1:1.  

משחק מספר 159: לאנוס - ולז סארספילד. ההימור: איקס

 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק