ניפגש בסיום העונה באיסטנבול

עם כל הכבוד לליגות האדריאטית והבלקנית, עונת היורוליג יוצאת הערב אל הדרך עם המשחק המרכזי של המחזור בין צסק"א מוסקבה הנוצצת שתתארח הערב אצל ז'לגיריס, שחונכת אולם חדש ויודעת שאין כמו סיפתח חיובי

יום שני 17 אוקטובר 2011
שלמה חסיד
עונת יורוליג חדשה נפתחת הערב, ולא במקרה זו צסק"א מוסקבה שנבחרה להיות במשחק המרכזי. הקבוצה שנחלה כישלון עצום בעונה שעברה השתדרגה משמעותית הקיץ, הכל במטרה לשוב אל הפיינל פור שייערך בסוף העונה באיסטנבול, בתקווה שתשוב עם הגביע.

כזכור, צסק״א בעונת היורוליג שעברה, אחרי שמונה שנים רצופות שבהן הגיעה הקבוצה לפיינל פור, לא עברה אפילו את שלב הטופ 16.

אבל עם כל הכבוד לרוסים, שתי הקבוצות בנו סגלים נוצצים הקיץ. מילובאן רקוביץ׳ פצוע בז׳לגיריס שתנסה להכשירו, בצסק״א פצועים אנדרי וורונצ׳ביץ׳ וויקטור חריאפה. דריוש לברינוביץ׳ ישחק למרות פציעתו.

ז׳לגיריס תחנוך הערב את מגרשה החדש, ואין כמו ניצחון על היריבה המושבעת משכבר הימים כדי לעשות סיפתח חיובי לאולם.

יונאס קזלאוסקאס מאמן צסק״א אמר: ״היורוליג התחזקה משמעותית בגלל השביתה באן.בי.איי. הרבה קבוצות הביאו כוכבי אן.בי.איי ואף אחד לא בטוח שהוא עולה לטופ 16. בשנה שעברה הקבוצה הפסידה בערב המשחקים הראשון וזה יצר כדור שלג שהרס לנו את העונה. אנחנו נחושים לתקן את זה העונה״.

איליאס זורוס מאמן ז׳לגיריס אמר: ״צסק״א היא הקבוצה הטובה באירופה ולהערכתי היא פייבוריטית בכל משחק. אין עלינו לחץ כי כל תוצאה תתקבל בהבנה״. 

משחק 217:  ז'לגיריס קובנה (‎+6) - צסק"א מוסקבה. ההימור: 1

צילום: EuroBasket 2011

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק