עכשיו המטרה היא אליפות

פיינל - פור: מאיר טפירו נשמע מאושר מההעפלה לגמר ומסתכל קדימה: "אנחנו לא חוששים ממכבי". דן שמיר: "כשאנחנו צריכים לנצח, אנחנו מנצחים". בירנבוים: "לא שיחקנו מספיק טוב היום"

יום שלישי 29 מאי 2007
שלמה חסיד
הפועל ירושלים היא הקבוצה הראשונה שמבטיחה הופעה בגמר הפיינל - פור לעונת 2006-07 אחרי ניצחון משכנע על בני השרון 83:96.

מריו אוסטין היה הגיבור של הניצחון הזה, אחרי שקלע 21 נקודות למרות פציעה בכתפו ברבע השני. ירושלים תקווה לתת הופעה טובה יותר מגמר מהעונה שעברה, אז הובסה מול מכבי ת"א.

דן שמיר, מאמנה של הפועל ירושלים אמר בסәום: "הקבוצה הזו, שהיו לה הרבה רגעים גדולים ועשתה הרבה שמח לאנשים העונה, לא פיספסה שום הזדמנות להתפקשש, אך בסופו של דבר אנחנו בגמר הפיינל - פור, ואיפה שהיינו צריכים לנצח ניצחנו אז אני מרוצה".

שמיר על אוסטין: "אני מקווה שהוא יהיה̠כשיר למשחק הבא, שמחתי שהוא חזר ועזר לנו. היינו צריכים להסתדר כמה דקות בלעדיו אבל אנחנו יכולים, כמו שעשינו את זה עם מתן במהלך העונה. ראיתם שלא קרה שום דבר שהוא לא היה".

מאיר טפירו: עשינו את העבודה שלנו, הגענו לגמר, עכשיו המטרה היא לקחת אליפות, אנחנו לא חוששים ממכבי, נחגוג עכשיו חצי שעה ונתכונן לאימון של מחר. הקהל שלנו היה מדהים היום, ונראה אותם שוב ביום חמישי". 

ארז מרקוביץ: "נבוא בטירוף לגמר, גם אם זו תהיה מכבי, עכשיו זה רגע האמת ואני מאמין שאפשר לעשות את זה, ואני חושב שכולם פה מאמינים כך, תודה לקהל שלנו שליווה אותנו היום, הם היו פשוט גדולים"

אפי בירנבוים, הממאן המנוצח אמר: לא שיחקנו מספיק טוב היום כדי לנצח את ירושלים, היינו טובים יותר רק ߑרבע הראשון, סה"כ היתה לנו עונה טובה שצריך לחזור עליה בשנה הבאה. אם כי ההשתתפות שלנו ביורוקאפ לא בטוחה".

ארז כץ: "בעיני זו אכזבה, רציתי להיות בגמר אבל סה"כ עשינו עונה טובה, אנחנו מעודדים מזה. לא קל לנצח את ۔פועל ירושלים והיינו צריכים הרבה יותר היום בשביל לעשות את זה. נקווה שהעונה הבאה תהיה טובה לפחות כמו העונה הזו".

תגובות

טלספורט בפייסבוק