עודד קטש: בנינו סגל מצוין

מאמן הפועל ירושלים פותח את עונתו השנייה במלחה וכבר משתוקק לג׳אמפ הראשון של ליגת לוטו, הערב מול בני השרון הרצליה: ״רוצים רק ניצחון״. חגאי: ״נסתכל להם בגובה העיניים"

יום שני 17 אוקטובר 2011
שלמה חסיד
אמנם את העונה היא פתחה רשמית בגביע צ'אנס ממנו הודחה לאחר שהובסה בביתה על-ידי מכבי ת"א ב-20 נקודות הפרש, אבל הערב הפועל ירושלים החדשה של עודד קטש בעונתו השנייה במועדון נכנסת למעגל משחקי הליגה הישראלית, ליגת "לוטו" במשחק מול בני השרו הרצליה.

לאותו טורניר גביע הליגה בשבוע שעבר האדומים של קטש הגיעו בסגל חסר במיוחד, שאוחד סופית ממש מיד אחרי ההפסד למכבי תל אביב כאשר ג׳ון תומאס ואייברי בראדלי הצטרפו וסגרו את הסגל שיכלול גם את ג׳רוויס ורנאדו, אלישי כדיר והקפטן אורי קוקיה .בריאן רנדל מחלים מפציעה בכף הרגל ולא ישחק הערב, אך בהחלט יהווה גורם משמעותי במהלך העונה.

המאמן עודד קטש אמר: ״בנינו סגל מצוין ואנחנו מוכנים לעונה. המטרה שלנו היא אך ורק לנצח. בני השרון קבוצה מצויינת ומהווה אתגר בשבילנו״.

בני השרון עדיין מלקקת את הפצעים אחרי הפסקת התמיכה מעיריית רעננה בקיץ והעובדה שהישראלי הבכיר בן רייס נפצע ולא ישחק העונה. רועי חגאי מאמן הקבוצה אמר: ״יחסי הכוחות ברורים לטובת ירושלים אבל נעשה את הכול להסתכל להם בעיניים ולנסות להפתיע״.

משחק  199: הפועל ירושלים - בני השרון הרצליה (‎+10). ההימור: 1

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק