המלצת WINNER לליגה השבדית

מאלמו קרוב לוודאי כבר לא תצליח להשיג את המקום השלישי בליגה השבדית. היא תשושה ומגרשה הביתי במצב יחסית מחפיר. מנגד מגיעה סיריאנסקה, שיודעת שרק ניצחון עשוי לחלץ אותה ממשחקי המבחן

יום שני 17 אוקטובר 2011
מערכת TELESPORT

מאלמו במקום החמישי בליגה השבדית ואילו סיריאנסקה במקום ה-14. יהיה זה משחקה השלישי של מאלמו בחמישה ימים, כשכולם משוחקים באיצטדיונה הבייתי של מאלמו, מה שיהרוס לחלוטין את המשטח. מאלמו רצתה לשחק את אחד המשחקים במגרשה הביתי הישן, אבל המגרש עמד נטוש זמן רב והובהר לקבוצה שיעלה המון כסף להכשירו להתמודדות.

אלכסנדר מישל מסיריאנסקה שבר את רגלו במהלך המשחק מול דיורגארדן בשבוע שעבר, החלוץ ראזק אוטומויוסי עזב את הקבוצה לטובת זמאלק המצרית.

מאלמו החליפה הרכבים רבים בשני המשחקים האחרונים כדי להימנע מתשישות, אבל ברור שהעייפות תשחק אצלה תפקיד מרכזי. לסיריאנסקה היה הרבה יותר זמן להתכונן למשחק, והיא זקוקה נואשות לניצחון כדי להישאר בליגה. מיקומה הנוכחי של הקבוצה שולח אותה ישירות למבחנים נגד הירידה, ורק ניצחון במשחק הזה עשוי למנוע ממנה השתתפות במבחנים.

מאלמו ניצחה בשבת האחרונה את דיורגארדן 0-1, אבל היכולת של הקבוצה שאיבדה עניין בליגה ממש לא בשיאה, וההערכה היא שהיא תפסיד במשחק, מה גם שסיריאנסקה היא קבוצת אמצע טבלה מובהקת שנקלעה למיקומה הנוכחי רק בגלל מכת פציעות אכזרית ובלתי טבעית.

המשחק האחרון ביניהן במאי נגמר ב-0-0, והמפגש היחיד ביניהן קודם לכן היה בגביע השבדי ב-2010 ומאלמו ניצחה 0-1 בתוספת הזמן. אם כן, ממליצים לנסות הפתעה גדולה ביחס גבוה במיוחד, אבל כמובן שמזהירים ברמת הבטחון על ההימור.

משחק 191: מאלמו - סיריאנסקה. ההימור: 2

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק