אלופות: שני באנקרים לבית ח'

המלצות WINNER לליגת האלופות: שתי מוליכות בית ח' יארחו בביתן יריבות נחותות מהן. ברצלונה תארח את ויקטוריה פלזן, מילאן את באטה בוריסוב

יום רביעי 19 אוקטובר 2011
שלמה חסיד
משחקי בית ח' בליגת האלופות יערכו ביום רביעי בערב ונראה ששם לא צפויות הפתעות מרעישות. בכל מקרה , מי שרוצה לנסול מזלו על כסף די בטוח, מוזמן לקרוא את ההמלצות הבאות:

משחק מס' 127: ברצלונה - ויקטוריה פלזן (1+). ההימור: 1.

עד כה, ברצלונה ניצחה חמישה משחקים, סיימה אחד בתיקו והפסידה שניים מול יריבות צ׳כיות. במשחקים הללו בארסה ספגה רק שלושה שערים - פחות מכל קבוצה אחרת ששיחקה מול יריבות מארץ זו.

שחקן אחד מבארסה, ליונל מסי, כבר הבקיע את אותה כמות שערים כמו פלזן כולה - 6 שערים. הקבוצה כבשה בכל 14 משחקי הבית האחרונים שלה בליגת האלופות, כאשר האחרונה ששמרה מולה על רשת נקיה היתה צ׳לסי בשנת 2009.

ברצלונה מסרה סה"כ 1596 מסירות בליגת האלופות העונה ו-92.7 מהם הגיעו ליעדם. צ׳אבי היה זה שמסר הכי הרבה מסירות העונה במפעל- 248.

יהיה זה המשחק הראשון אי פעם בין הקבוצות. 

משחק מס' 134: מילאן - באטה בוריסוב. ההימור: 1.

באטה לא ניצחה בארבעת משחקיה אי פעם מול יריבות איטלקיות. היא הפסידה פעמיים למילאן בגביע אופ״א בשנת 2002, וסיימה פעמיים בתיקו עם יובנטוס בליגת האלופות בשנת 2009, ולא הצליחה למצוא את השער בשלושה מהמשחקים הללו.

מילאן ניצחה רק שניים מעשרת משחקיה האחרונים בסן סירו בזירה האירופית. היא הקבוצה שביצעה הכי הרבה תאקלים מוצלחים בליגת האלופות העונה, והצליחה ב-87.88 אחוז מהם.

באטה בוריסוב חטפה יותר כדורים מכל קבוצה אחרת בליגה - 55. הקבוצה מבלארוס מעולם לא ניצחה משחק בליגת האלופות ורשמה ארבעה תיקו וארבעה הפסדים.

בוריסוב היא הקבוצה עם ההגנה הכי חלשה בליגת האלופות העונה, וספגה עד כה כבר שישה שערים. אלכסנדר וולודקו הוא הכובש היחיד של בוריסוב העונה במפעל.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק