קשטן: דוידוביץ' התנצל

מאמן נבחרת ישראל, דרור קשטן, שלח ברכות ומחמאות אל הנבחרת האנגלית במסיבת עיתונאים שנערכה הערב. דווידוביץ' שוחח טלפונית עם קשטן, שבה הובהרו דברים בין השניים בניון: אני חש שהפציעה מאחוריי

יום שלישי 20 מרץ 2007
אשר גולדברג
מאמן הנבחרת, דרור קשטן, ערך מסיבת עיתונאים לקראת פתיחת המשחקים במוקדמות יורו - 2008 מול אנגליה במוצ"ש הקרוב ומול אסטוניה. 

דרור קשטן אמר במהלך מסיבת העיתונאים הערב: "במוצאי שבת אנחנו נתמודד מול נבחרת אנגליה. משחק קשה במוקדמות היורו.

אני לא אחדש ואומר שאנגליה היא עדיין מהטובות בעולם. האנגלים מדורגים במקום ה-6 בעולם ואנחנו במקום ה-38. אני רואה את איכויות השחקנים בליגה האנגלית ומשם מגיעים השחקנים לנבחרת, הם מייצגים את הכדורגל שם".

קשטן המשיך לשבח את הכדורגל האנגלי: "אנגליה תמיד נשארת אנגליה. צפוי משחק קשר מאוד, ישראל חייבת להיות בשיאה במשחק, במיטבה. כל אחד לא יצטרך לתת 100 אחוז אלא אף 200 אחוז במשחק מול האנגלים".

קשטן גם פנה לקהל שצפוי לגדוש את רמת גן: "מקווה מאוד שעם הקהל הגדול בשבת, שיתמוך, יהיה השחקן ה-12 שיעודד אותנו ונתן פייט לנבחרת האנגלית".

לגבי המקרה עם זנדברג אמר קשטן: "עקבתי אחריו, הוא בחור טוב. מנסים לעשות זה משהו לא הוגן. בשבועות האחרונים הוא לא היה טוב ואני אף עקבתי אחריו".

יוסי בניון אמר הערב לאחר האימון: "אני מרגיש טוב אחרי האימון היום, אני חש שהפציעה מאחוריי. אנגליה היא בין הנבחרות הטובות באירופה ואני מאמין שאם ניתן הכל, אפשר לנצח".

דווידוביץ' ביקש התנצלות וחזר לסגל הנבחרת

דווידוביץ' נעדר ממחנה האימונים כל פגרת החורף ומאז הוא לא זומן. לאחר ששוחח עם קשטן השוער חזר לסגל הנבחרת.

בעקבות השיחה בין השניים כאמור חזר שוער מכבי חיפה אל סגל הנבחרת, לאחר שלא היה כלול ובין המאמן והשוער נוצרה מתיחות לאחרונה.

פורסם לראשונה ב-19/03/2007 בשעה  19:42

צילום ועריכה: נפתלי חזקיה

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק