המקום הראשון במרחק 90 דקות

המלצת WINNER לליגה הברזילאית: בוטאפוגו תתארח הלילה אצל סאנטוס למשחק השלמה במסגרת המחזור ה-21, כאשר ניצחון חוץ ישלח אותה אל המקום ה-1 בטבלה

יום רביעי 19 אוקטובר 2011
שלמה חסיד
סאנטוס תארח הלילה (חמישי) את בוטאפוגו, למשחק השלמה במסגרת המחזור ה- 21 בליגה הברזילאית. האורחת מדורגת ערב המשחק במקום ה-3 בטבלה, עם משחק אחד פחות משתי הראשונות, כשניצחון הלילה יעניק לה את המקום ה-1. המארחת מאיישת את המקום ה-13.

כאמור, בוטאפוגו רחוקה רק 2 נקודות מהמקום הראשון, והיא חולמת על זכייה באליפות הראשונה שלה מאז 1995. ביום ראשון האחרון היא ניצחה בביתה את אטלטיקו פרננסה 0-2, במשחק בו היא נראתה מצוין, והלילה, היא יודעת, שניצחון יעניק לה את פסגת הטבלה.

ניימאר חוזר להרכב סאנטוס אחרי שהחמיץ את המשחק האחרון מול גרמיו, אבל הקבוצה תמשיך לשחק ללא הפצועים גנסו ואלאנו. בוטאפוגו תיאלץ להסתדר ללא הקשר רנאטו המושעה.

סאנטוס כבר הבטיחה את השתתפותה במוקדמות הליברטאדורס בשנה הבאה, הליגה הברזילאית כבר הפכה לגארבג׳ טיים מבחינתה והיא מכינה את עצמה לאליפות העולם לקבוצות שתחל בדצמבר. הקבוצה מגיעה אחרי הפסד ביתי 1-0 לגרמיו ביום ראשון, בו ניכר היה שהקבוצה איבדה עניין בליגה.

סאנטוס שמרה על רשת נקיה רק במשחק אחד משמונת משחקיה האחרונים, כשבוטאפוגו תמיד כובשת בחוץ, נתון נוסף לכך שניצחון חוץ ריאלי והגיוני ביותר במשחק הזה.

שתי הקבוצות נפגשו 76 פעמים בעבר, סאנטוס ניצחה ב-27 משחקים ובוטאפוגו ב- 24, אבל בוטאפוגו לא הפסידה לסנטוס מאז שנת 2008.

משחק מס' 143: סאנטוס - בוטאפוגו. ההימור: 2

צילום: GettyImages

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק