רמת חן עלתה על חשבון אשדוד

כדורסל נשים: מכבי רמת חן ניצחה 59:71 את אליצור רמלה ועלתה על חשבון מכבי אשדוד לחצי גמר הפלייאוף, שהפסידה 90:70 בבית לאנדה רמת השרון. במשחק נוסף ניצחה בני יהודה 63:94 את בנות רעננה/הרצליה

יום שני 19 מרץ 2007
מערכת TELESPORT

הערב (שני) נערכו שלושה משחקים במסגרת הפלייאוף העליון של ליגת הנשים בכדורסל. מכבי רמת חן שהייתה זקוקה לניצחון ומעידה של אשדוד זכתה בניצחון נהדר 59:71 על אליצור רמלה. 

אשדוד, שהייתה תלוייה רק בעצמה הפסידה 90:70 לאנדה רמה"ש.  במשחק נוסף ניצחה בני יהודה 63:94 את בנות רעננה/הרצליה.

הרבה אור וצילצולים ידובר על המשחק הערב שבה ניצחה רמת חן 59:71 את אליצור רמלה, בעקבות היכולת הדלה והחלשה שראינו מרמלה. לאטויה תומאס הייתה חסרה בהרכב של הרמלאיות והקבוצה של אלי רבי שקלעה בממוצע 88 נקודות העונה סיימה עם עשרים נקודות פחות מהממוצע. הרבע הראשון היה הגרוע לאורחות מרמלה שקלעו רק 9 נקודות ובסיומו רמת חן הובילו ב-5 - 9:13.

ברבע השני שחקניות רמלה טיפה התעוררו וירדו למחצית בפיגור 9 נק' - 22:31. אלי רבי קצת דירבן את השחקניות של רמלה, אבל לרבע השלישי הגיעו רק צד אחד של רמת חן - 39:52. הרבע האחרון היה לפרוטוקול ושחקניות רמלה ירדו בפיגור 12 בסיום - 59:71 בסיום ומכבי רמת חן עלו לחצי גמר הפלייאוף.

"אלו שבאו לזיסמן הערב ראו קבוצה טובה ששמרה בטירוף ושיחקה כשהיא יודעת שהיא עם הגב אל הקיר" אמר בסיום המשחק המאמן המנצח שיקי פלח. המאמן לא חשב שהתצוגה של יריבתו הערב נראתה מוזרה. "אני בטוח שגם כשנפגוש אותם בחצי גמר הפלייאוף נגרום להם לשחק כך".

במשחק שהיה אמור להיות בשליטה של המקומיות הפך לשליטה של האורחות מאידך. אנדה רמת השרון ניצחה בחוץ 70:90 את מכבי אשדוד, וסגרה למעשה את סיפור המשחק. הרבע הראשון עוד היה צמוד ואשדוד ירדו ביתרון נקודה - 23:24.

הרבע השני שחקניות של אוסטפלד החלו לרוץ וירדו למחצית ביתרון 5 נק' - 37:42. הרבע השלישי עדיין היה צמוד, ובסיומו ירדו שחקניות רמה"ש ביתרון 7 נק' בלבד - 54:61. עד הסיום התפרקו שחקניות אשדוד ונחלו תבוסה - 70:90 בסיום לרמה"ש. 

"זה פספוס" אמרה בסיום מאמנת אשדוד דליה בושינסקי, " מי שעולה לפלייאוף היא קבוצה שניצחנו העונה פעמיים. כך או כך נתנו עונה גדולה הגענו הכי רחוק שאפשר עם הלב והנשמה שלנו" סיכמה המאמנת שזו העונה הראשונה שלה כמאמנת בכירה בליגת העל.

במשחק נוסף ניצחה בני יהודה 63:94 את בנות רעננה/הרצליה. 

התמונה באדיבות אתר ספסל

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק