דודי סלע דילג מעל נורמן

אלוף ישראל בטניס דילג הלילה בקלילות מעל הבלגי בסיבוב המוקדמות הראשון של טורניר מיאמי 1:6 ו-3:6. בשלב הבא יפגוש סלע את האס ההולנדי. פאר פותחת נגד קסטאנו

יום שלישי 20 מרץ 2007
אורן קורנפלד, מערכת TELESPORT
דודי סלע, אלוף ישראל והמדורג 210 בעולם, עלה הלילה (שלישי) לסיבוב השני של מוקדמות טורניר מיאמי לאחר ניצחון קליל ומפתיע על דיק נורמן הבלגי (117 בעולם), שלפחות על הנייר היה הפייבוריט במשחק.

סלע טייל במערכה הראשונה ל-1:6 קליל ועשה זאת בפחות מ-20 דקות, כשהוא מגיש שלושה אייסים במערכה זו לעומת 0 של הבלגי.

המערכה השנייה היתה שקולה יותר (גם במאזן האייסים, 3:3). נורמן המנוסה טיפה התעשת ושיחק טוב יותר, אך במצב של 3:4 לטובתו, שבר דודי את ההגשה של הבלגי ולקח גם את המשחקון האחרון בדרך ל-3:6 במערכה ו-0:2 במערכות, בזמן כולל של 52 דקות.

סלע עלה לסיבוב השני של מוקדמות טורניר מיאמי ויפגוש שם את רובין האס ההולנדי (139 בעולם) אשר גבר על דיוויד סאנגוינטי האיטלקי 4:6,3:6. המשחק ייערך היום בסביבות 18:00, שעון ישראל. המנצח בהתמודדות ייכנס לטורניר עצמו.

פאר תפתח כנראה נגד יריבה קולומביאנית

הטניסאית הבכירה של ישראל, שחר פאר תיכנס לטורניר מיאמי החל מהסיבוב השני, כמו 36 הטניסאיות המדורגות בטורניר. פאר (16 בעולם) דורגה בטורניר היוקרתי (3.450 מיליון דולר) במקום ה-14 לאחר שאמלי מורסמו ואלנה דמנטייבה הודיעו שלא ישתתפו בו.

לפאר צפוייה הגרלה נוחה יחסית בסיבוב השני כשהיא תפגוש את המנצחת בין קטאלינה קסטאנו מקולומביה (76 בעולם) ליריבתה שתעלה מהמוקדמות. במידה ותעבור את המשוכה הראשונה, היא אמורה להיתקל כנראה בפרנצ'סקה סקייבונה מאיטליה (19 בטורניר).

אם לא יהיו תקלות בדרך, היריבה בשמינית הגמר שתחכה לשחר היא לא אחרת מאשר סבטלנה קוזנייצובה (3 בטורניר), אותה הביסה הישראלית באליפות אוסטרליה הפתוחה בשלב שמינית הגמר.

למריה שראפובה צפויים חיים קשים הרבה יותר כשכבר בסיבוב השלישי תמתין לה המנצחת בהתמודדות בין מריה קירילנקו הרוסייה לונוס וויליאמס (שכנראה תחלוף על פני יריבתה האוקראינית).

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק