2 המלצות WINNER לגרמנית שנייה

גרויטר פירט שבמקום הראשון תנסה להמשיך ולסיים מחזור נוסף ללא הפסד מול קוטבוס שמגיעה לאחר ניצחון ושלושה הפסדים. במשחק נוסף: בראונשוויג תארח את דינמו דרזדן

יום שישי 21 אוקטובר 2011
מאור פנחס
 קוטבוס וגרויטר פירט יפגשו בשבת בצהריים למשחק בליגה הגרמנית השנייה, כאשר קוטבוס מגיעה בכושר לא טוב. היא אומנם אחרי ניצחון על פרנקפורט 0:1 אך לפני כן הפסידה שלושה משחקים ברציפות.

 במשחק האחרון, מאמן הקבוצה החליט לעלות בטקטיקת הגנה, דבר שדי הפתיע רבים אך זה השתלם כאשר קבוצתו שמרה על שער נקי וסיימה רצף של הפסדים בניצחון על פרנקפורט. 

גרויטר פירט חזרה למקום הראשון בטבלה בעקבות ניצחונה 2:0 על אוהה ובכך שחקניה השיגו  את הפתיחה הכי טובה שלהם בליגה הגרמנית השניה מאז ומעולם. 

הצלחת הקבוצה העונה מתבסתת לרובה על הגנה טובה ולה ההגנה הכי טובה של העונה עד עכשיו, בנוסף הקבוצה עדיין לא הפסידה מחוץ לביתה, עם שלושה ניצחונות ושני תוצאות תיקו ושחקניה נסו להשיג ניצחון 

משחק מספר 73: קוטבוס - גרויטר פירט. ההימור 2 

בראונשוויג תארח את דינמו דרזדן. בראוונשוויג במקום השישי בליגה,  ואילו דרזדן במקום ה-11. לבראונשוויג סגל מלא למשחק בו היא תנסה להתאושש.מההפסד 1:0 מול פדבורן במחזור האחרוןן.

השוער מריאן פטקוביץ׳ חזר מפציעה וישחק בבראונשוויג. בדרזדן ייחזרו לשחק לארס ג׳וניקל, מוחמד סובסיץ׳, בנימין קירשטיין ואלכסנדר שנלצר, וימשיכו להיעדר ג׳נס מוקל וגרט מולר.

  ההפסד לפדבורן סיים סדרה של שבעה משחקים ללא הפסד של בראונשוויג, בבית יש לקבוצה שלושה ניצחונות ושתי תוצאות תיקו משישה משחקים, אבל הקבוצה הבקיעה הכי פחות שערים בחלקה העליון של הטבלה.

דרזדן חלשה ביותר בחוץ עם ארבעה הפסדים מחמישה משחקים, וההערכה היא שבראונשוויג תנצח במשחק.

משחק מספר 74:  בראונשוויג - דינמו דרזדן. ההימור: 1

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק