טקסס מפנטזת על מהפך

המלצת WINNER ל- MLB: סדרת גמר הפלייאוף של ליגת הבייסבול בין הריינג'רס לסט. לואיס מגיעה הלילה לטקסס, כשהיא עומדת על 1:1 ואחרי שהמארחים חזרו מפיגור בחוץ. האם הם גם יצליחו לעלות ליתרון בסדרה?

שבת 22 אוקטובר 2011
שלמה חסיד
סדרת גמר הפלייאוף של ליגת הבייסבול בין טקסס ריינג'רס לסט. לואיס קרדינלס מגיעה הלילה (בין שבת לראשון) לנקודת רתיחה, כשהיא נוחתת בטקסס לשלושה משחקים. במידה והמארחת, הנחשבת אנדרדוג, בסדרה תנצח בשלושתם היא תזכה באליפות ראשונה, כאשר עד כה היא מעולם לא הגיעה לגמר הליגה.

שלשום, טקסס הדהימה את סט. לואיס, שזכתה כבר עשר פעמים בתואר בעבר, עם ניצחון חוץ בתוצאה 1:2. במשחק הראשון, סט. לואיס ניצחה 2:3. כעת, המומחים מסמנים את טקסס כפייבוריטית לנצח הלילה עם 82 אחוזים לניצחון שלה מול 18 אחוזים לניצחון סט. לואיס.

קיילי לושה מסט. לואיס אמר: ״אנחנו רגועים ומפוקסים. עם כל הכבוד לטקסס, אני לא רואה אותם מנצחים אותנו שלושה ימים בק טו בק. הכוחות להלילה שקולים, וכמו שהם ניצחו אותנו אצלנו אנחנו יכולים לנצח אותם אצלם״.

מט האריסון מטקסס אמר: ״הקהל שלנו ייתן לנו דחיפה גדולה. הניצחון האחרון הוכיח לנו שאנחנו מסוגלים להשלים את המשימה ולזכות בתואר״.

מארק לוורה מטקסס יחמיץ את המשחק בגלל פציעה, ואילו סט. לואיס תשחק בהרכבה החזק ביותר.

משחק מס' 236: טקסס ריינג'רס - סט. לואיס קרדינלס. ההימור: 1

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק