במגמת התאוששות

המלצת WINNER לסרייה A: אחרי שפתחה רע את העונה בזירה המקומית, מילאן מציגה מגמת שיפור וניצחון הערב על לצ'ה בחוץ יעניק לה תנופה נוספת

יום ראשון 23 אוקטובר 2011
שלמה חסיד
המחזור ה-8 בליגה האיטלקית שנפתח אמש, יימשך היום (ראשון) ואנו מתמקדים במשחק אשר יפגיש את ל'צה ומילאן. לצ׳ה מאיישת ערב המחזור את המקום ה-19 בסרייה A, ואילו מילאן במקום ה-13. ללצ׳ה 4 נקודות ולמילאן 8, שהושגו ב-6 מחזורים (מחזור הפתיחה נדחה).

הרוסונרי מגיעים למשחק אחרי ניצחון 0-2 על באטה בוריסוב בליגת האלופות, כאשר הם הבטיחו למעשה את ההעפלה לשמינית הגמר. בניגוד לזירה האירופית, את הזירה המקומית הם פתחו רע. 

בשבוע שעבר הם גברו 0-3 על פלרמו, וקשרם מרק ואן בומל אמר: ״אנחנו חייבים לשחק כמו ששיחקנו מול בוריסוב כדי לנצח ולעלות על הסוס בליגה״. מילאן תארח את פארמה באמצע השבוע ואז תיסע למשחק חוץ קשה מול רומא, כך ש-3 נקודות במשחק היום קריטיות לביטחון השחקנים. מילאן עדיין ללא ניצחון חוץ העונה, והיא ספגה חמישה שערים בשני משחקי החוץ האחרונים שלה.

לצ׳ה אחרי 0-0 מול גנואה, בתום משחקה בו היא הפגינה שיפור ביכולתה. רודני שטרסר, שהגיע ללצ׳ה לעונת השאלה ממילאן, אמר: ״נצטרך לרוץ כפול מהם כדי לנצח אותם, אם בכלל זה אפשרי״. דויד די מצ׳ילי מלצ׳ה יעדר בגלל פציעה במשחק בו מילאן כנראה תנצח.  

משחק מס' 4: לצ׳ה - מילאן. ההימור: 2.

צילום: GettyImages

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק