ההזדמנות האחרונה של אינטרנסיונל

המלצת WINNER לליגה הברזילאית: קורינתיאנס מוליכת הטבלה תגיע הערב למגרשה של אינטרנסיונל בידיעה שניצחון יוציא את המארחת ממאבק האליפות. אבל לד'אלסנדרו יש תכניות שונות

יום ראשון 23 אוקטובר 2011
מערכת TELESPORT
לאחר 30 מחזורי ליגה בברזיל, הצמרת הרותחת הולכת ומקבלת צורה. הלילה בהחלט יש סיכוי שקבוצה נוספת תיפרד מחלום הזכייה באליפות.

אינטרנסיונל אמנם במקום השביעי בליגה ןאילו קורינתיאנס מובילה את הטבלה, אך הפער ביניהן עומד על 7 נקודות בלבד כך שניצחןן ביתי הערב בהחלט יחזיר את אינטרנסיונל אל חבורת הצמרת הגבוהה והיישר אל מאבק האליפות.

אינטרנסיונל תמשיך לשחק ללא שני כוכביה דמאיו ואינדיו, אבל שחקנה זה רוברטו חוזר מפציעה והוא צפוי לשוב להרכב הפותח.  קורינתיאנס תשחק ללא רמון שהורחק במשחק מול קרויזרו, כאשר אדריאנו ואמרסון שנמצאים בספק אמורים לשחק.

אינטרנסיונל בלתי מנוצחת בביתה במשך שלושה חודשים. הקשר הארגנטינאי ד'אלסנדרו הוביל את הקבוצה לניצחון דרמטי על אבאי 4-2 במחזור האחרון. במשחק הביתי שלפני כן גברה הקבוצה על ואסקו דה גמא, הצמודה לקורינתיאנס בראש הטבלה.

קורינתיאנס בירידה לאחרונה, אם כי ניצחון החוץ שלהם 0-1 על קרוייזרו בשבוע שעבר העלה את הביטחון שלהם. שתי הקבוצות משחקות במערך זהה 4-2-3-1, מה שיכול לשבש את המערכים של שתי הקבוצות. 

ב-61 המפגשים בין שתי הקבוצות עד כה הושגו 25 תוצאות תיקו, קורינטיאנטס ניצחה 19 ואינטרנסיונל 17. אנו מעריכים כי המשחק יסתיים ללא הכרעה, כך שקורינתיאנס תשמור על פער מספיק גבוה מיריבתה הערב, וגם תשוב לסאו פאולו ללא הפסד.  

משחק 156: אינטרנסיונאל - קורינתיאנס. ההימור: X

צילום: אינטרנסיונל האתר הרשמי

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק