סדרת הגמר ב- MLB מגיעה להכרעה

המלצת WINNER ל-MLB: סדרת גמר הפלייאוף של ליגת הבייסבול בין טקסס ריינג'רס לסט. לואיס קרדינלס מגיעה לרגע האמת, כאשר סט. לואיס מוליכה 1:2 בסדרה וניצחון שלה יסיים מעשית את הסדרה ויבטיח לה את האליפות

יום ראשון 23 אוקטובר 2011
שלמה חסיד
סדרת גמר הפלייאוף של ליגת הבייסבול בין טקסס ריינג'רס לסט. לואיס קרדינלס מגיעה הלילה (בין ראשון לשני) לנקודת הכרעה, כאשר סט. לואיס אוחזת ביתרון 1:2 בסדרה וניצחון שלה הלילה יסיים מעשית את הסדרה ויבטיח לה תואר אליפות בפעם ה- 11 בהיסטוריה.

אמש, במשחק הראשון שנערך בטקסס, סט. לואיס לעגה למומחים שקבעו כי היא אנדרדוג, נתנה את משחק חייה והביסה ללא תנאי את דאלאס 7:16 במשחק שללא ספק ייכנס לפנתיאון. 

הלילה המומחים שוב מהמרים על טקסס כמי שתנצח ותשווה את הסדרה, כאשר 62 אחוזים מהמומחים הולכים על ניצחון של הקבוצה הביתית מול 38 אחוזים אשר מצדדים בניצחון סט. לואיס, אבל הכוחות בין הקבוצות די שקולים.

דרק הולנד מטקסס אמר: "אני לא מאמין שמשחק כמו אתמול יכול לחזור על עצמו גם הלילה. אנחנו שווים ניצחון במשחק הלילה מול סט. לואיס ונעשה את זה". 

אדווין ג'קסון
אמר: "עשינו את שלנו בניצחון אתמול. עכשיו הלחץ עובר לצד השני בידיעה שבכל מקרה הסדרה תוכרע אצלנו בבית מול הקהל הביתי שלנו".

מאזנה של טקסס ב-10 המשחקים האחרונים עומד על 9 ניצחונות והפסד, בעוד שסט. לואיס צברה 3 הפסדים ו-7 ניצחונות במשחקים הללו. לשתי הקבוצות אין פצועים או מורחקים.

משחק מס' 203: טקסס ריינג'רס - סט. לואיס קרדינלס. ההימור: 1

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק