3 המלצות WINNER ליום שני

כמידי יום אנו מעניקים לכם המלצות למשחקי ה-WINNER להימור. היום אנחנו ממליצים לכם על שלושה משחקי כדורגל משלוש ליגות שונות. על מה המלצנו? הכנסו וקראו את ההמלצות היומיות

יום שני 24 אוקטובר 2011
מערכת TELESPORT

משחק מס' 218 - אלסונד - ולרנגה - 2 (יחס 2.20)

אלסונד מדורגת במקום ה-10 בטבלת הליגה הנורבגית, כשהיא רחוקה מהקו האדום ורחוקה מצמרת הליגה. היא מגיעה למשחק היום אחרי שתי תוצאות תיקו ברצף ועם הפסד בודד במהלך שבעת המשחקים האחרונים שלה. 

ולרנגה פתחה רע את העונה, אבל התעשתה וחזרה לעצמה. היא מדורגת במקום ה-3 בטבלה, כשאת האליפות היא ככל הנראה לא תיקח אך היא רוצה מאוד לסיים במקום ה-2 בטבלה. 

ולרנגה ניצחה בכל 4 המשחקים האחרונים שלה, ולמעשה ניצחה ב-7 מתוך 8 המשחקים האחרונים שלה. בסיבוב הקודם ניצחה ולרנגה בבית בתוצאה 0-2, ולדעתנו גם היום היא תשיג ניצחון חשוב. אנחנו מסמנים כאן 2.

משחק מס' 227 - בולון - נאנט - X (יחס 2.55)

בתום 11 מחזורים בליגה הצרפתית השניה, בולון במקום ה-16 בטבלה, אחרי שהביסה במחזור האחרון 1-4 את סדאן בחוץ. הניצחון קטע שני הפסדים רצופים, והשלים עבורה בסה"כ ניצחון שני מתחילת העונה. 

נאנט החזקה מדורגת במקום ה-5 בטבלה, והיא ניצחה ב-3 מתוך 4 משחקי הליגה האחרונים שלה. האורחת תשחק היום ללא טרבל, שהורחק בניצחון 1-3 על איסטרס. 

בעונה שעברה ניצחה בולון 1-2 בנאנט אחרי תיקו מאופס בבית בסיבוב הראשון, אבל לדעתנו את המשחק הזה היא לא תנצח. אנו צופים משחק מאוד שקול, ולמרות שנאנט טובה יותר מסמנים כאן X.

משחק מס' 230 - ג'וביו - טורינו - 2 (יחס 1.75)

ג'וביו מדורגת במקום ה-21 אחרי 10 מחזורים בליגה האיטלקית השניה, כשבמאזנה רק 7 נקודות אשר הושגו בניצחון אחד ו-4 תוצאות תיקו, לצד שישה הפסדים. במחזור האחרון היא הפסידה 2-1 בקרוטונה. 

טורינו מדורגת במקום ה-1 בטבלה, אחרי שרשמה 5 ניצחונות רצופים ו-10 משחקי ליגה ללא הפסד. לדעתנו, טורינו יכולה לדלק בקלילות מעל ג'וביו החלשה ואנחנו מסמן כאן 2.

 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק