הפטישים חייבים לחזור למסלול

המלצת WINNER לליגת הצ'מפיונשיפ: ווסטהאם יונייטד נקלעה לתקופה חלשה וירדה אל המקום הרביעי בטבלה. אלרדייז הודה בטעויות ולקראת ברייטון אמר: "יש לי הרגשה טובה לקראת המשחק"

יום שני 24 אוקטובר 2011
מערכת TELESPORT
12 מחזורים חלפו בליגת המשנה באנגליה, ליגת הצ'מפיונשיפ ו-ווסטהאם יונייטד אמנם חלק משמעותי בחבורת הצמרת, אך החבורה שנשרה מהפרמיירליג בסיום העונה הקודמת אמנם פתחה היטב, אך רגיעה בשבועות האחרונים הורידה אותה אל המקום הרביעי, מקום בו הפטישים וודאי לא ירצו לסיים את העונה. 

בעקבות ארבעת המשחקים האחרונים בהם ניצחה ווסטהאם משחק אחד בלבד, היא נקלעה לפיגור של 6 נקודות מהמוליכה סאות'המפטון, אם כי לפטישים משחק חסר אותו הם ישלימו הערב מול ברייטון, שנמצאת במקום ה-12 בטבלה והיא ללא ניצחון ב-7 משחקיה האחרונים.

ברייטון אחרי שני תיקו- בבית מול האל ובחוץ מול מילוול, כשבמשחק האחרון הם הובילו על מילוול במחצית השניה משער של קרייג נון אבל ספגו גול מארבעים מטר מרגלי ג׳יי סימפסון.
 ווסטהאם אחרי הפסד חוץ 0-1 לסאות׳המפטון מובילת הטבלה, אבל במשחק הזה מאמן ווסטהאם סם אלרדייס נקט בטקטיקה הגנתית וקבוצתו שילמה על כך כשספגה שער מקרן בדקה ה-45. אלרדייס יצטרך לשנות טקטיקה על מנת לנצח היום.

אלרדייז אמר: ״טעיתי בטקטיקה שלי מול סאות׳המפטון, ואני מאמין שנתקן את זה במשחק היום. יש לי הרגשה טובה ואני מאמין שננצח״.

הליגה עוד ארוכה והפטישים מלונדון ללא ספק עוד יטפסו במעלה הטבלה, אבל הדבר האחרון שאלרדייס וחניכיו צריכים זה להיקלע לפיגור מול מוליכות הטבלה. ווסטהאם הציבה מטרה ברורה לשוב אל הפרמיירליג כבר בעונה הבאה ולעשות זאת ללא משחקי המבחן. נוכח יכולתה של ברייטון לאחרונה, אנו מאמינים כי ווסטהאם תשיג 3 נקודות.

משחק 233: ברייטון - ווסטהאם. ההימור: 2

צילום: GettyImages

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק