צפויה תבוסה כואבת

המלצת WINNER ל-NFL: לא כל כך ברור מדוע, אבל המשחק המרכזי של שני בלילה בליגת הפוטבול בארה"ב מפגיש בין קבוצות שההבדל ביניהן שמיים וארץ. ג'קסנוויל תנסה לעמוד בליין מול בולטימור

יום שני 24 אוקטובר 2011
מערכת TELESPORT

בולטימור במאזן ארבע ניצחונות והפסד, שואפת לבסס את יתרונה כמובילת אזור הצפון על חשובנה של ג'קסונוויל המסכנה שבמאזנה חמישה הפסידם וניצחון אחד. המשחק נראה על הנייר כמו מיס מאץ' ולמעשה ניצחון בטוח לבלטימור, למרות שפוטבול משחקים על המגרש ולא על הנייר.

לג'קסונוויל תהיה בעיה לפצח את ההגנה של בלטימור הנחשבת עד עכשיו לטובה בליגה. ובמספרים - הגנת בלטימור סופגת רק 14 נקודות במשחק בממוצע, אלא שהם פוגשים התקפה שמייצרת בממוצע 12 נקודות למשחק, זהו נתון מביך ועלוב. ברחבי אמריקה ממש לא מבינים מדוע רשת espn החליטה שזה המשחק שיהיה השידור הישיר שלה ביום שני בערב.

היגוארס יתקשו להניע כדור באוויר ועל הקרקע במשחק הזה, שכן הרייבנס לא מאפשרים לעשות את זה לקבוצות טובות מהם בהרבה. מאידך, התקפת הראבנס שנשענת על ג'ו פלקאו וריי רייס צפויה לחגוג על האין הגנה של ג'קסונוויל, שמאפשרת לקיו.בי של היריבה להשלים בהצלחה מעל 60 אחוז מהמסירות שלו במשחק!

זהו המשחק הראשון בין שתי הקבוצות מאז שנת 2008, אז בלטימור שחטה את ג'קסונוויל בחוץ 27-7. לסיכום - תהיה זו הפתעה מרעישה אם בלטימור לא תנצח הלילה, וכל מילה נוספת מיותרת. 

משחק 244: ג'קסונוויל יגוארס‎ (+10) ‎ - בולטימור רייבנס. ההימור: 2

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק