נכנסים ליישורת האחרונה

המלצת WINNER ל-MLB: סדרת הגמר בליגת הבייסבול בארה"ב עוברת להילוך גבוה. הלילה ייערך המשחק החמישי בסדרה כשהקבוצות בשיוויון 2:2. אז מי תשיג את הניצחון בדרך לאליפות?

יום שני 24 אוקטובר 2011
מערכת TELESPORT

סדרת גמר הפלייאוף של ליגת הבייסבול מגיעה הלילה ליישורת האחרונה. הסדרה עומדת על שיוויון 2:2 בין טקסס וסנט לואיס, כאשר בקופה נשארו שלושה משחקים וכל משחק הופך למשמעותי ועשוי להכריע את העונה כולה- ניצחון הלילה ישים את הקבוצה המנצחת מרחק ניצחון אחד מאליפות.

טקסס שבה אמש בגדול לסדרה כשניצחה בקלילות 4-0, אחרי שלילה קודם היא הפסידה במפתיע 16-7. על פי המומחים טקסס פייבוריטית לניצחון במשחק הלילה, כאשר 56 אחוז מהמומחים חושבים שהיא תנצח, בעוד 44 אחוז סבורים שסנט לואיס תפתיע ותהיה זו שתנצח אולי בדרך לזכייה באליפות.

כריס קרפנטר מסנט לואיס אמר: "המשחק אמש הוכיח שטקסס הא קבוצה מצויינת ושיהיה לנו קשה מאוד לנצח אותה הלילה. עם זאת - בסדרה הזאת כל לילה מתפתח משחק אחר, ואין לדעת מי תנצח. אנחנו באים במטרה לקחת את הנציחון שיקרב אותנו לזכיה. לא הגענו עד לכאן בשביל לבעוט בדלי".

סי.ג'יי וילסון מטקסס אמר: "כל הלחץ בסדרה הזאת נמצא על הכתפיים של סנט לואיס שהיא קבוצת בעלת מוניטין רב יותר ועם ניסיון רציני יותר מאשר טקסס. אנחנו באים להינות בכל משחק, ואין עלינו שום לחץ. אני בטוח שאם ננצח הלילה ניקח את הסדרה. נבוא לשים את הכל במגרש".

לשתי הקבוצות אין פצועים או מורחקים - עניין לא שכיח בבייסבול, וכל השחקנים יעמדו לרשות המאמנים הלילה. אנו מאמינים כי בהחלט ביכולתה של טקסס לרשום ניצחון ביתי שני ברציפות לקראת הכרעת הסדרה בסנט לואיס.

משחק 243: טקסס ריינג'רס - סנט לואיס קרדינלס. ההימור: 1

צילום: Getty Images

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק