אחת מהן תישאר ללא ניצחון

המלצת WINNER ליורוליג: המחזור השני של המפעל הבכיר ביבשת אירופה יוצא הערב לדרך בספרד במשחק בין מלאגה לז'לגיריס. השתיים פתחו את היורוליג עם הפסדים כואבים, והערב אחת מהן מקווה לצאת לדרך חדשה

יום שלישי 25 אוקטובר 2011
שלמה חסיד

המחזור השני של היורוליג ייפתח כבר הערב במשחק מסקרן בספרד בין מלאגה וז'לגיריס קובנה. שתי הקבוצות מחפשות את הניצחון הראשון שלהן ביורוליג השנה לאחר שהשתיים רשמו הפסדים כואבים במיוחד במחזור הפתיחה.

ז'לגיריס האורחת הערב מגיעה לספרד אחרי הפסד לצסק"א מוסקבה במשחק הראשון בבית, 87:74 - שהביא להדחתו של המאמן אליאס זורוס והחלפתו בויטולדאס מסלקיס כמאמן זמני. אוניקאחה הפסידה לאלופת אירופה פנאתינייקוס בחוץ (77:98) וכעת רוצה להתאושש מול הקהל הביתי שלה. בליגה המקומית היא הביסה בתחילת השבוע 57:79 את סראגוסה.

ג'ואל פרילנד וננאד שינוביץ' עשויים לעשות את ההבדל מתחת לסלים של הספרדים, ובקבוצה רוצים לנצל את הפתיחה האדירה שלהם בליגה המקומית ליצירת מומנטום גם ביורוליג. אבל לז'לגיריס יש קבוצה אתלטית ומנוסה שיכולה להפתיע את מלאגה. סוני וורמס ודז'אן קולינס פצועים ולא שיחקו השבוע בליגה הליטאית אבל הם יצאו עם הקבוצה למלאגה, שמצידה תיהנה מסגל מלא למשחק.

ההערכה היא שמלאגה תרשום ניצחון ראשון ביורוליג העונה. בראנקו סול ממלאגה אמר: "פתחנו את העונה היטב אבל ידענו שיהיה לנו קשה לנצח את פאו במשחק הראשון ביורוליג בחוץ. אנחנו רוצים להגיע השנה עד הסוף ביורוליג ואם לא ננצח אותם בבית שלנו אנחנו עלולים להסתבך". 

מרקו פופוביץ', הגארד של ז'לגיריס אמר: "אנחנו משחקים באחד האולמות הכי קשים והכי ביתיים ביורוליג. יהיה קשה מאוד, הקבוצה שלנו עדיין לא מחוברת, אבל יש לנו את כל המוטיבציה לבוא לשם ולהשיג ניצחון שייתן לנו דחיפה רצינית לקראת המשך הדרך".

 משחק 49: אוניקאחה מלאגה - ז'לגיריס קובנה (‎+8). ההימור: 1

צילון: Gettyimages

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק