לוק יאנג זומן לסגל אנגליה

מגן צ'רלטון הצטרף לנבחרות באימון ראשון בוומבלי לקראת המשחק נגד ישראל. השחקנים האנגלים אמרו שינצחו 0:2 במשאל המסורתי שנערך איתם בתקשורת האנגלית

יום רביעי 21 מרץ 2007
אשר גולדברג
מגן צ'רלטון, לוק יאנג, זומן לסגל נבחרת אנגליה.

מאמן הנבחרת סטיב מקלארן, החליט לזמן את השחקן בן ה-27 שיגיע לארץ יחד עם נבחרתו.

נבחרת אנגליה תנחת רק מחר (חמישי) בישראל, אחרי שתקיים בלונדון אימון בוקר.

המאמן סטיב מקלארן, יקיים רק אימון אחד באיצטדיון ר"ג והוא יהיה פתוח לתקשורת האנגלית והישראלית רק למשך חצי שעה.

בסבב של שדרי ועיתונאי הבי.בי.סי, שנערך בין רוב שחקני הנבחרת האנגלית, התברר שאין שום שחקן שסבור שאנגליה תפסיד לישראל. עשרה שחקנים נקבו בתוצאה 0-2 לטובת אנגליה. אחרים טענו שינצחו 0-1 או 1-3 ורק שני שחקנים הימרו על תיקו בתוצאה 1-1.

באנגליה שי הפרדה מוחלטת בין אנשי התקשורת השונים. למעט מסיבת העיתונאים שלפני ואחרי המשחק של המאמן והקפטן, נשלחים השחקנים לראיונות נפרדים מול אנשי העיתונות היומית, התקשורת האלקטרונית (אינטרנט), הרדיו והטלוויזיה, בכדי שהכותרות והסיפורים לא יהיו זהים.

מאמן אנגליה, סטיב מקלארן, יציג הערב לראשונה לשחקניו קלטת של נבחרת ישראל. השחקנים האנגלים אינם מכירים אף שחקן ישראלי, למעט טל בן-חיים ויוסי בניון. אפילו שמו של בן סהר מוכר רק לשחקני קבוצתו צ'לסי ואינו אומר דבר לשחקנים אחרים בנבחרת האנגלית.

האנגלים לא מתכוונים לבקר בירושלים וגם לא מתכננים סיור בתל-אביב. אם מזג האוויר יאפשר זאת הם יירדו, מלווים באבטחה, לחוף הים הצמוד למלון דן אכדיה בהרצליה, שם יתאכסנו.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק