זהירות: צסקא שוב כאן

המלצת WINNER ליורוליג: אחרי שבעונה שעברה רשמה צסק"א מוסקבה כשלון טוטאלי, הרוסים הגיעו לעונת 2011/12 מוכנים מתמיד - עם הסגל אולי הנוצץ ביותר באירופה הם מתכוונים ללכת עד הסוף

יום רביעי 26 אוקטובר 2011
שלמה חסיד

שתי הקבוצות ניצחו במשחק הראשון של בית ב' ועשו זאת עם הרבה סטייל. הרוסים החלו את קמפיין היורוליג העונתי במשחק חוץ בז'לגיריס וחזרו עם 87:74, בעוד באמברג התעללה בביתה בזאגרב הקטנה - 65:96.

לצסק"א יש כוכב ענק בכל עמדה, כולל כוכב שיושב על הספסל ומחכה להזדמנות בכל עמדה במגרש, ועם חמישיה שכוללת את תאודוסיץ', שישקאוסקאס, חריאפה, לברינוביץ' וקרסטיץ' - ספק רב אם יש קבוצה ביורוליג שמסוגלת לנצח אותם במוסקבה. כרגע באמברג מובילה את הבית אחרי ניצחון ב-31 הפרש על זאגרב במשחק הראשון - אבל ברור שהיא תפסיד ברוסיה, השאלה היא רק בכמה.

באמברג משחקת אטרקטיבי ופתוח, אבל בסגל שלה אין אפילו כוכב יורוליג אחד (עם כל הכבוד לפי.ג'יי טאקר מיודענו שפותח אצלה בחמישיה). צסק"א אחרי טראומת השנה שעברה רוצה להעפיל לטופ 16 בסוויפ כדי למנוע הפתעות וכאמור תעשה את זה בקלות.

ג'ון גולדסברי הוא הפצוע היחידי בבאמברג, ואילו אנדרי קירילינקו החלים ויהיה בסגל צסק"א למשחק אך צפוי להשתלב אם יהיה בו צורך. כריס פלמינג מאמן הנציגה הגרמנית אמר: "צסק"א היא קבוצת אן.בי.איי לכל דבר והיא המועמדת שלי לזכיה ביורוליג השנה. אם ננצח זו תהיה הפתעה ענקית, אבל דברים כאלה קורים לפעמים בספורט". 

יונאס קזלאוסקאס מאמן צסק"א אמר: "ביורוליג אין משחקים קלים. הגרמנים הוכיחו שהם קבוצה מצויינת כשדרסו את זאגרב. נבוא מוכנים וננסה להשיג הכרעה מהירה כדי לא להסתבך".

משחק 80: צסק"א מוסקבה - באמברג (‎+16). ההימור: 1

צילום: Getty Images

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק