רחוקים ניצחון מאליפות

המלצת WINNER ל-MLB: סנט לואיס תארח הלילה את טקסס בידיעה שהפסד יביא לאורחת את האליפות, שמוליכה בסדרת הגמר בבייסבול 3:2. האם החגיגות יחלו הלילה, או שבסוף השבוע נזכה למשחק שביעי ומכריע על כל הקופה?

יום רביעי 26 אוקטובר 2011
מערכת TELESPORT

האם טקסס תשלים הלילה את המשימה ותזכה בפעם הראשונה בהיסטוריה שלה באליפות ליגת הבייסבול, על חשבונה של סנט לואיס? על פי המומחים טקסס פייבוריטית לניצחון הלילה, למרות שהמשחק ייערך בסנט לואיס. 54 אחוז מהמומחים הולכים על ניצחון של האורחים מול 44 אחוז לסנט לואיס.

כרגע סדרת הפלייאוף בין שתי הקבוצות עומדת על 3-2 לטקסס, כשנותרו עוד שני משחקים לסיום (בתנאי שסנט לואיס תנצח הלילה). שלשום התקיים המשחק החמישי והאחרון לעונה זו בטקסס, שניצחה 4-2 והפגינה עליונות ברורה על סנט לואיס.

לשתי הקבוצות סגלים מלאים, ללא פצועים או מורחקים. קובי לואיס מטקסס אמר: "אם הגענו עד לכאן אנחנו צריכים לתת את הכול במשחק הלילה כדי לא להגיע למשחק שביעי. מבחינתנו הלילה הוא המשחק האחרון של העונה שחייבים לנצח בו כדי לקחת את התואר".

ג'יימי גרסיה מסנט לואיס אמר: "כאן, בבית שלנו, אין סיכוי שנפספס את התואר. עמדנו במטרה שלנו להחזיר את ההכרעה אלינו הביתה. זה נכון שהלחץ הוא עלינו בתור קבוצה עם יותר מוניטין, אבל לנו יש שחקנים יותר מנוסים במעמדים האלה, וזה מה שמנצח משחקים גאלה".   

אמנם בתכניית ה-WINNER הפייבוריטית היא דווקא סנט לואיס המארחת, אבל אנו בהחלט מאמינים שטקסס מסוגלת להפתיע ולזכות באליפות כבר הלילה. פרשני ה-MLB מאמינים באפשרות של ניצחון חוץ ואנו איתם. 

משחק 178: סנט לואיס קרדינלס - טקסס ריינג'רס. ההימור: 2

צילום: Gettyimages

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק