2 המלצות WINNER ליום חמישי

כמדי יום, אנחנו ממליצים לכם על משחקים מתוכניית ה-WINNER. היום אנו ממליצים על שני משחקים מליגות שונות

יום חמישי 27 אוקטובר 2011
מערכת TELESPORT
לקראת סוף השבוע נמשכים משחקי הליגות השונות באירופה ומשחקי הגביע. אנו מעניקים שתי המלצות ווינר מיוחדות משחקי הגביע הדני והליגה האיטלקית.

 משחק מס. 185 - נורדסיילנד – מידטיילנד 

גביע דני: נורדסיילנד מדורגת במקום השני בטבלת הליגה הדנית והיא תארח היום למשחק גביע את השלישית בטבלה, מידטיילנד. נורדסיילנד ניצחה בשלושת משחקי הליגה האחרונים שלה, כשהיא מדיחה את הורינג בסיבוב הקודם עם 2-0 בחוץ.

 מידטיילנד סיימה בתיקו מול קוג' במחזור האחרון, זאת אחרי שלוש ניצחונות שבמהלכם היא מביסה 6-0 את יאגרסבורג בסיבוב הקודם בגביע. הקבוצות כבר נפגשו העונה במסגרת הליגה, מידטיילנד ניצחה בבית 2-1. בעונה שעברה הן נפגשו בגמר גביע הליגה, שם ניצחה נורדסיילנד בתוצאה 3-2 משער של כריסטיאנסן בדקה ה-90. יהיה משחק מותח, מדובר בשתי קבוצות חזקות מאוד. לגביע יש חוקים משלו ואנו צופים שיוויון אחרי 90 דקות. ההימור: X 

משחק מס. 211 - פאלרמו - לצ'ה

ליגה איטלקית: פאלרמו מגיעה למשחק היום אחרי שני הפסדים רצופים, לרומא ולמילאן בחוץ, זאת אחרי תצוגות יפות יותר עם ניצחונות על סיינה וקליארי בבית. היום תארח פאלרמו את לצ'ה המאוכזבת שהפסידה 4-3 במחזור האחרון מול מילאן, זאת אחרי שהוליכה כבר 0:3 במחצית. 

לצ'ה רשמה ארבעה הפסדים בחמשת המשחקים האחרונים שלה, כשבעונה שעברה היא ספגה הפסד 4-2 בפאלרמו אחרי תיקו 2-2 בבית בסיבוב הראשון. בסך הכל ניצחה לצ'ה שלוש פעמים את פאלרמו, שניצחה מנגד בחמישה משחקים. פאלרמו טובה יותר ואחרי שני הפסדי חוץ רצופים, החזרה לבית תעשה לה רק טוב. ההימור: 1

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק