מצ'באן: באים לנצח את מכבי

השחקן, שעבר בשבוע שעבר ממכבי לפרטיזן, כבר מוכן להערב: "יש לנו מה למכור בהיכל נוקיה". סופו יהיה כשיר למשחק

יום חמישי 27 אוקטובר 2011
שלמה חסיד

מילאן מצ'באן, שעבר בשבוע שעבר ממכבי תל אביב לפרטיזן בלגרד, יעמוד הערב (חמישי) במוקד העימות בין שתי הקבוצות במסגרת המחזור השני של היורוליג.

מצ'באן אמר ל-telesport לקראת המשחק: "בוודאי שאני מתרגש. מכבי היא הבית שלי ואני שייך לקבוצה, אבל הערב במדי פרטיזן אני רוצה לרשום ניצחון. על הנייר מכבי טובה יותר, היא אחת הקבוצות הכי טובות באירופה ותמיד קשה לנצח אותה מול הקהל שלה, אבל לפרטיזן יש מה למכור במשחק נגדה. אני צופה משחק שקול עם אפשרות לכך שאנחנו נפתיע אותם".

במכבי ת"א נשמו הבוקר לרווחה כאשר התברר שסופוקלס שחורציאניטיס, שלא התאמן אתמול בגלל מחלה יהיה כשיר ויוכל ליטול חלק בהתמודדות הערב.

שחקן הקבוצה ליאור אליהו אמר: "תמיד זו הרגשה נהדרת לפתוח עוד עונה בהיכל נוקיה הגועש. היה עלינו לחץ בתקופה האחרונה עם המון משחקי חוץ, וסוף סוף אנחנו חוזרים לבית שלנו. אני מאמין שנרשום ניצחון שיוסיף רוח גבית לקבוצה לקראת המשך הדרך".

דייויד בלו הוסיף: "פרטיזן יכולה להיות הסוס השחור של הבית שלנו. תמיד קשה לשחק נגד קבוצות סרביות, ולא פעם הם הפתיעו אותנו. מה שכן - אנחנו מוכנים היטב למשחק. יהיה מעניין ומרגש לפגוש את מצ'באן שהוא עצם מגופנו - ואני בטוח שגם בלי העזרה שלו, פרטיזן היתה מגיעה מוכנה למשחק נגדנו מכיוון שהיום אין סודות והכול ידוע לכולם".

 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק