קנס והרחקה על תנאי ללוי

מאמן מכבי חיפה יצא בזול בועדת המשמעת כשקיבל 10,000 ש"ח קנס והרחקה מ-3 משחקים על תנאי. הזר הברזילאי שלו, חביאר אנדרסון, הורחק מ-2 משחקים בפועל ועוד 2 ע"ת

יום רביעי 21 מרץ 2007
אשר גולדברג

מאמן מכבי חיפה, רוני לוי, נקנס הערב (רביעי) ב-10,000 ש"ח והורחק מ-3 משחקים על תנאי בועדת המשמעת של ההתאחדות לכדורגל.

כזכור, מאמן האלופה, הורחק במחצית המשחק בטדי לאחר שסימן בידו 0 לשופט, משה בוחבוט, ואמר לו בין היתר: "אין לך מושג בשיפוט". רוני לוי הגיב מיד אחרי העונש לאתר הקבוצה ואמר: " אני מקבל את החלטת בית הדין ואפעל לפיה".


לשחקנו של לוי, חביאר אנדרסון, לא היה את אותו מזל והוא  הורחק מ-2 משחקים בפועל ועוד 2 משחקים על תנאי בעקבות ההתפרצות שלו לעבר בוחבוט באותו במשחק לאחר שזה שרק לפנדל לחובתו. 

ההחלטה בנוגע לקנס של מכבי ת"א בעקבות התנהגות אוהדיה לאור מצגתו של לוני הרציקוביץ' נדחתה לשבוע הבא.

לוי טען בדיון: הייתי בסערת רגשות

לוי, שהגיע לדיון מלווה באורי שכוטוביץ', עו"ד מכבי חיפה, אמר בדיון: "אני מצטער על איך שהתנהגתי. הייתי בסערת רגשות בגלל מה שעברתי" (הגיע היישר מהלווית גיסו).

לוי הוסיף כי לדעתו רמת השיפוט במשחק היתה חלשה, אך הוא מצטער ומבקש להתחשב בו. גם שלום אבן עזרא, תובע ההתאחדות, חושב כי צריך להקל ברוני לוי בעקבות מצבו הרגיש באותו זמן.

לפני כן, התייחס המאמן גם למשחקה של נבחרת ישראל מול אנגליה בשבת וגילה אופטימיות: "ברמת גן, ועם הקהל הדוחף, ישראל מסוגלת לשחק שוות כוחות מול כל יריב. הכדורגל הישראלי כבר הוכיח שהוא מסוגל להפתיע".

לפני שהקבוצה תצא למנוחה בת ארבעה ימים, נערך אימון ממנו נעדרו יניב קטן שנשאר בביתו, לאחר ששוחרר מסגל הנבחרת עקב סדק בצלעותיו. גוסטבו בוקולי שקיבל מנוחה ושחקני הנבחרות, הלאומית והאולימפית.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק