אוהדי ביתר פוצצו את האימון

אחרי 5 משחקים ללא ניצחון ובעיקר נוכח התבוסה הכואבת שספגה בדוחא מול סכנין, החליטו להגיע הבוקר אוהדי בית"ר ירושלים למתחם האימונים בית וגן במטרה להבהיר לשחקנים את עמדתם: "אין לכם כבוד. מגיע לנו הרבה יותר"

יום שישי 28 אוקטובר 2011
מערכת TELESPORT

אחרי קיץ לא קל בכלל, שכלל ממש בסמוך לשריקת הפתיחה של העונה החלפת מאמנים, החלה את העונה בית"ר כהפתעה של הליגה. יובל נעים הצליח להחדיר בשחקניו מוטיבציית שיא והתוצאות הטובות הגיעו. אבל זמן קצר אחר כך והנה חוזרות המאורעות המוכרות משנים עברו.

אחרי 5 משחקים ללא ניצחון וחזרה לתחתית הליגה, החליטו אוהדי בית"ר ירושלים להגיע הבוקר (שישי) אל מתחם האימונים בית וגן במטרה למחות ולהעביר לשחקנים את עמדתם. למעלה מ-50 אוהדים שהגיעו לאימון נכנסו אל תחומי המגרש וקיללו את השחקנים, כשרק לאחר כ-20 דקות של דיבורים הסכימו האוהדים לפנות את כר הדשא והאימון חודש.

קפטן הקבוצה, אבירם ברוכיאן ניגש אל האוהדים עוד לפני הפריצה לדשא ואמר: "אתם מורידים לשחקנים את הבטחון". יובל נעים ביקש מברוכיאן לחזור אל חבריו ולהמשיך באימון. האוהדים מצידם המשיכו במטר הערות לעבר השחקנים: "אנחנו באים לעודד אתכם כל שבוע למרות שזה לא מגיע לכם. תחזירו לנו את הכבוד. לא מגיע לכם ללכבוש את החולצה של בית"ר".

עם סיום האימון, ברוכיאן שוחח עם האוהדים שנית ואמר: "הפנמנו את מה שאמרתם. אנחנו קבוצת תחתית העונה וחשוב שתהיו איתנו, רק ככה נצליח". 

משחקה הבא של בית"ר ייערך ביום ראשון בשעה 20:00 מול העולה החדשה, עירוני רמת השרון. עמית בן שושן ככל הנראה לא יתלבש גם הפעם בעקבות פציעה.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק