היום: ההחלטה לגבי ספאחיה

הנטייה של דירקטוריון לכבי תל אביב שיתכנס הבוקר היא ברורה - ספאחיה כשל בבניית הקבוצה וצריך לעזוב. שרף, דרוקר ובלאט מועמדים להחליפו. בירושלים: חוסר ודאות כללי. גאידמק לא הגיע לתמוך

יום שישי 01 יוני 2007
דורון ברגר
 דירקטוריון מכבי תל אביב יתכנס הבוקר כדי להחליט על התכניות המקצועיות לקיץ הקרוב. ההחלטה הראשונה שתתקבל היא בעניין המשך העסקתו של המאמן נבאן ספאחיה. 

הנטייה של כל ראשי מכבי תל אביב היא למנות איש מקצוע בכיר שיעזור בהחלטות המקצועיות של המועדון, כאשר הסיכוי שספאחיה ישאר נראה קלוש ביותר.

באופן טבעי שמו של צביקה שרף עלה לאחרונה אצל בכירә מכבי תל אביב לא מעט, אולם שרף יהיה עסוק בקיץ. הקרוב גם בהכנת סגל הנבחרת. דיוויד בלאט יקר מידי ופיני גרשון עדיין עסוק במאבקי הפלייאוף ביוון. מי שעשוי להצטרף בעונה הבאה למכבי תל אביב הוא שרון דרוקר בתפקיד זה או אחר.

בירושלים ישנו חוסר ודאות מוחלט בעניין בניית הקבוצה בעונה הבאה. הספונסר הראשי (יחד עם חברת מגדל) ארקדי גאידמק לא נכח אתמול כהרגלו, במשחקים מול מכבי, על ספסל הקבוצה.  מאחר שלא ברור האם גאידמק יתמוך בקבוצה לא ניתן לדעת מה יהיה סדר גודל התקציב בעונה הבאה.

מי שיעזוב כמעט בוודאות הוא מאריו אוסטין שככל הנראה לא יתקשה למצוא קבוצת יורוליג שתשמח לזכות בשירותיו. גם מכבי תל אביב הוזכרה בעניין אוסטין.

צילומים: יותם רונן
<Ţr/>  

תגובות

טלספורט בפייסבוק