דינמו דרזדן מטפסת למעלה

המלצת WINNER לליגה הגרמנית השנייה: דינמו דרזדן במגמת שיפור. משחק ההתקפה השתפר פלאים בשבועות האחרונים והקבוצה קטעה את רצף ההפסדים. מולה קרלסרוהה שכבר 3 חודשים ללא ניצחון

יום שישי 28 אוקטובר 2011
מערכת TELESPORT

דינמו דרזדן וקרלסרוהה ייפגשו בשבת.  ערב המחזור ה-13 דינמו  דרזדן במקום העשירי בבונדסליגה ב' ואילו קרלסרוהה במקום ה-16. מוחמד סובסיץ' חוזר בדרזדן, כאשר לארס ג'ניקל, בנג'מין קירשטיין ואלכסנדר שנלצר עדיין בחוץ. דניס קמפה חוזר בקרלסרוהה, ואילו אנדראה קריסטי ולואיס מהופ פצועים ולא ישחקו עם הקבוצה.

דרזדן צברה שבע נקודות מתשע בשלושת המשחקים האחרונים - אחרי ניצחון 2-0 על בראונשוויג, כשבהחלט ניתן להבחין כי בשבועות האחרונים משחק ההתקפה של הקבוצה השתפר משמעותית. הקבוצה הפסידה באמצע השבוע לאלופה הגרמנית בורוסיה דורטמונד בחוץ (0:2) במסגרת הגביע הגרמני - אבל התוצאה הזו היתה צפויה ולא תשפיע על ביטחון השחקנים.

דדזדן לא ניצחה בבית שלה מאז השבוע השני של חודש ספטמבר, וכרגע היא רחוקה רק 6 נקודות מהקו האדום. קראלסרוהה, שבשנה שעברה ניצלה מירידה, בדרך לעוד סרט מלחמה. היא מגיעה אחרי 0-0 ביתי מול בוכום, והביטחון העצמי של השחקנים ברצפה. הקבוצה הפגינה שיפור במשחק הגביע באמצע השבוע מול שאלקה 04 - אבל נכנעה לשני שערים בסוף המשחק והודחה בביתה

לקרלסרוהה העונה 2 ניצחונות ליגה, אבל אלו היו ב-2 מחזורי הפתיחה של העונה. הקבוצה בדרך להשלים למעלה מ-3 חודשים ללא ניצחון ליגה, ולאור השיפור בדרזדן אנו צופים לאורחת הפסד נוסף שישאיר אותה עמוק בתחתית.

משחק 59: דינמו דרזדן - קרלסרוהה. ההימור: 1

צילום: Gettyimages

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק