באדיר וגורדנה חוזרים להרכב

דרור קשטן מתכנן מספר שינויים ב-11 הפותחים לקראת משחק הליגה בשבת מול ראשון לציון בבלומפילד (17:30): שי אבוטבול שיצא להגנת המאמן במהלך השבוע נשאר על הספסל. פצ'אלקה במרכז ההגנה לצד באדיר

יום שישי 28 אוקטובר 2011
מערכת TELESPORT

לאחר שהעפילה הפועל תל אביב לחצי גמר גביע הטוטו בתום 120 דקות משוגעות מול רמת השרון (5:3), נערכת הקבוצה בחזרה אל מסגרת הליגה. האדומים שאיבדו בשבוע שעבר את הפסגה בעקבות ההפסד למ.ס אשדוד יארחו בשעה 17:30 את העולה החדשה, עירוני ראשון לציון.

היום (שישי) נערך האימון המסכם של האדומים ודרור קשטן תירגל מספר שינויים ב-11 הפותחים לעומת משחקי הליגה האחרונים. השינוי העיקרי, זה שמשך את מירב תשומת הלב הוא ספסולו הצפוי של הקשר שי אבוטבול, שרק אתמול יצא להגנת מאמנו בכלי התקשורת.

על חשבונו של שי אבוטול צפוי לפתוח הקשר הצעיר רועי גורדנה, שישחק בקישור האחורי בצוותא עם אביחי ידין. שחקן נוסף שחוזר להרכב הוא וואליד באדיר, שיפתח במרכז ההגנה לצד מריו פצ'אלקה, שאת הכרטיס האדום מהשבוע שעבר ריצה על משחק גביע הטוטו. באדיר זוכה לפתוח בהרכב הראשון בעקבות פציעתו של ביבאן פרנסמן. גם הקשר הקרואטי מירקו אורמוש עדיין לא החלים מהפציעה בקרסול ויחמיץ את המשחק.

טוטו תמוז שפתח באמצע השבוע בגביע הטוטו על הספסל ישוב להרכב הפותח לצידו של עומר דמארי. את ההרכב ישלימו בקישור אלרואי כהן ונוסא איגיבור וצמד המגנים יהיו גל שיש בשמאל ונאיל חוטבא בימין.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק