האלופה עדיין מאמינה

המלצת WINNER לליגה הארגנטינאית: ולז סארפילד עדיין מאמינה בכוחה להשיג את בוקה ג'וניורס ולזכות באליפות בפעם השנייה ברציפות. בשביל לא לאבד את הצמרת הגבוהה היא חייבת לנצח את נועלת הטבלה, ארגנטינוס ג'וניורס

שבת 29 אוקטובר 2011
מערכת TELESPORT
ארגנטינוס ג`וניורס תארח הערב את ולז סארספילד במסגרת הליגה הארגנטינאית. ארגנטינוס במקום העשרים והאחרון בליגה הארגנטינאית אחרי 12 מחזורים כשלה ניצחון ליגה בודד, לפני כמעט חודש בחוץ מול בלגראנו. מנגד, האלופה ולז התעוררה בחודש וחצי האחרון והיא כבר במקום הרביעי, מרחק 8 נקודות מבוקה ג'וניורס מוליכת הטבלה.

מתיאס לאבה, שחקן ארגנטינוס נמצא עם הנבחרת הצעירה של ארגנטינה במכסיקו במשחקי הפאן אמריקה וייעדר בשל כך. מיגל תורן ימשיך להחליף אותו, כמו שקרה בהפסד האחרון 3-2 לאתלטיקו רפאלה.

ולז רשמה ביום שלישי את ניצחונה הרביעי ברציפות. - 1-0 על אסטודיאנטס. הקבוצה תשחק בהרכבה החזק ביותר.

ארגנטינוס כאמור ניצחה רק משחק אחד העונה, סיימה בשישה תיקו והפסידה חמש פעמים. ולז, האלופה המכהנת, אחרי ההתאוששות בשבועות האחרונים  שוב חולמת על אליפות. במאזנה העונה 6 ניצחונות, 2 תיקו ו-4 הפסדים. 

 בעשרת המשחקים בין שתי הקבוצות באחרונה, שתי הקבוצות ניצחו ארבע פעמים כל אחת, ושני משחקים נגמרו בתיקו 1-1 כמו שקרה במשחק ביניהן בפברואר האחרון. 

ולז הימרה העונה על צעירים מצוינים שמחליפים את שחקניה הותיקים ועכשיו היא קוטפת את הפירות, ההערכה היא שגם תשיג ניצחון חמישי ברציפות.

משחק 220:  ארגנטינוס ג`וניורס - ולז סארספילד. ההימור: 2

צילום: האתר הרשמי של ארגנטינוס ג'וניורס

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק